X
۱۳۹۸/۰۷/۰۷ ۱۴:۱۲ ۲۸
طبقه بندی : مناقصه و مزایده
چچ
لیست برندگان مزایده عمومی محدوده های اکتشافی ، گواهینامه های کشف ، پروانه بهره برداری تیرماه 98

لیست برندگان مزایده عمومی محدوده های اکتشافی ، گواهینامه های کشف ، پروانه بهره برداری تیرماه 98

به استناد آگهی مزایده عمومی محدوده های اکتشافی ، گواهینامه های کشف ، پروانه بهره برداری سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان جنوبی مورخ 27/04/1398 بر اساس فصل چهارم آئین نامه اجرایی قانون معادن مربوط به مزایده ، لیست برندگان مزایده به شرح ذیل اعلام می گردد.

ردیف

نام محدوده مورد درخواست متقاضی و نوع ماده معدنی

بهره برداری

گواهی کشف

محدوده بلا معارض

نام و نام خانوادگی برنده

برندگان نفر اول

برندگان نفر دوم

1

محدوده محمدعلی قاضی-کد209307

*

شرکت آرین تجارت نیک اندیش

ü

2

محدوده شرکت سنگرسازان –کد 163805

*

شرکت آرین تجارت نیک اندیش

ü

3

معدن خاک نسوزماهان-کد217891

*

شرکت ماگمامعدن آریا

ü

4

محدوده ماهرخ خاکسار-کد201844

*

شرکت پارت گوال گیتی

ü

5

محدوده رسا معدن-کد173639

*

شرکت پارت گوال گیتی

ü

6

شرکت تلاش توکل-کد 191626

*

شرکت فنی ومهندسی نوین معدن

ü

7

معدن مرمریت خدا آفرید-کد180760

*

خانم طاهره زارعی

ü

ردیف

نام محدوده مورد درخواست متقاضی و نوع ماده معدنی

بهره برداری

گواهی کشف

محدوده بلا معارض

نام و نام خانوادگی برنده

برندگان نفر اول

برندگان نفر دوم

8

محدوده سیدعقیل عظیمی813102

*

خانم فاطمه بخشیان

ü

9

محدوده امیدبخش کوثر کدکاداستر7652

*

شرکت زمین شناسی کنزکاوبیرجند

ü

10

محدوده کانی کاوان سمنگان - کد 701100

*

شرکت مهندسین مشاورزرآذین گستر

ü

11

محدوده طرح عمرانی-کد209540

*

شرکت مهندسین مشاورزرآذین گستر

ü

12

محدوده فاطمه عباسی-کد225395

*

آقای علیرضا پرهیز

ü

13

محدوده عزیز رامی-کد214842

*

شرکت مهندسی وبازرگانی پارس گستران عقیق

ü

14

محدوده ابراهیم حسینی-کد198450

*

شرکت مهندسی وبازرگانی پارس گستران عقیق

ü

15

معدن چاه سلیمان-کد 190497

*

آقای سیداحمدمشکانی

ü

16

محدوده پرویزسرحدی- کد200304

*

آقای سیدحسین هاشمیه مقدم

ü

17

باقیمانده معدن عباس محبی- کد180892

*

آقای احمدصفدری

ü

ردیف

نام محدوده مورد درخواست متقاضی و نوع ماده معدنی

بهره برداری

گواهی کشف

محدوده بلا معارض

نام و نام خانوادگی برنده

برندگان نفر اول

برندگان نفر دوم

18

محدوده امین امینی- کد183822

*

آقای حمیدموسی زاده

ü

19

محدوده شرکت آما-کد723777

*

آقای محمودغفاری

ü

20

محدوده درکاو-کد188461

*

خانم فاطمه تقی پورزرقری

ü

21

محدوده محسن شاه یلانی-کد192621

*

خانم عفت وجدانی تربتی

ü

22

صنایع و معادن پیراکان -کد216433

*

آقای محسن یعقوبی

ü

23

صنایع و معادن پیراکان-کد179917

*

خانم فاطمه تاجی

ü

24

بنتونیت چشمه شیر- کد186734

*

شرکت فرازونشیب شرق گلشن

ü

25

محدوده رجبعلی طاهری- کد187847

*

آقای سعیدجوان بخت

ü

26

محدوده شرکت معدن کاران طبس-کد188872

*

شرکت سنگبری نیکسان دلیجان

ü

27

محدوده اسماعیل حسینی - کد178458

*

شرکت آبادآتیه طاق گرا

ü

ردیف

نام محدوده مورد درخواست متقاضی و نوع ماده معدنی

بهره برداری

گواهی کشف

محدوده بلا معارض

نام و نام خانوادگی برنده

برندگان نفر اول

برندگان نفر دوم

28

محدوده کرکس آب کد195696

*

شرکت کانی روی گدازشرق

ü

29

محدوده پلی متال تخته بهرام کدکاداستر165896

*

شرکت کانی روی گدازشرق

ü

30

علیرضاشایسته – کد 189770

*

شرکت کانی روی گدازشرق

ü

31

محدوده محمدعباسی - کد192224

*

شرکت سامان کاوش طبس

ü

اولویت: متوسط
فایل پیوست
No Cache
Generate time: 11.664238770803
Query time: 6.695233186086