X
دوشنبه, ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ۱۴
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
بازدید رئیس سازمان صمت خراسان جنوبی به همراه امام جمعه شهر سرایان از چند واحد تولیدی

بازدید رئیس سازمان صمت خراسان جنوبی به همراه امام جمعه شهر سرایان از چند واحد تولیدی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی در ادامه سفر خود به شهرستان سرایان به همراه امام جمعه، اعضای شورای شهر سرایان و معاون فرماندار صبح امروز از چند واحد تولیدی در سرایان به صورت میدانی بازدید و مسائل و مشکلات این واحدها را از نزدیک بررسی کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی، واحد تولیدی پودر بنتونیت عطاءزاده با سرمایه گذاری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال، ظرفیت تولید ۳۰ هزار تن پودر بنتونیت و اشتغال مستقیم ۱۷ نفر اولین مقصد مسئولین برای بررسی و پیگیری مسائل و مشکلات بود.

کارخانه سنگبری طحان با سرمایه گذاری حدود ۵۰ میلیارد ریال و اشتغال مستقیم ۶ نفر، واحد تولیدی پلاستیک سالاری با سرمایه گذاری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال و اشتغال مستقیم ۸ نفر، واحد تولید آهک و منیزیت هیدراته خرمی با سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیارد ریال، ظرفیت تولید روزانه ۳۰ تن و اشتغال مستقیم ۲۲ نفر، طرح بسته بندی مواد غذایی، واحد شن و ماسه میثاق سرایان و طرح دانه بندی پرلیت در ناحیه صنعتی شهر سرایان از دیگر واحدهای تولیدی بودند که مورد بازدید رئیس سازمان صمت استان و مسئولین شهرستان قرار گرفت.

شایان ذکر است؛ مشکلات این واحدها در حوزه های تامین اجتماعی، منابع طبیعی، مالیات، تسهیلات بانکی و ... مورد بررسی و در برخی موارد پیگیری تلفنی رئیس سازمان صمت استان از مدیران استانی قرار گرفت.

#تولید_پشتیبانی‌ها_مانع‌زدایی‌ها
#صنعت_معدن_تجارت
#خراسان_جنوبی
#سرایان


splus.ir/skimto97
igap.net/skimto97
instagram.com/samt.skimto

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.3401579856873
Query time: 2.5842219988505