X
دوشنبه, ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ۸
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
دیدار و گفتگوی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با امام جمعه و اعضای شورای شهر سرایان

دیدار و گفتگوی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با امام جمعه و اعضای شورای شهر سرایان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی صبح امروز طی سفر به شهرستان سرایان به همراه معاون امور صنایع سازمان با امام جمعه و اعضای شورای شهر سرایان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار امام جمعه سرایان اقدامات، عملکرد و سرمایه گذاری صورت گرفته در حوزه صنعت و معدن شهرستان سرایان را مثبت ارزیابی و از تلاش ها و حضور مستمر و میدانی رئیس سازمان صمت استان در راستای پیگیری مسائل حوزه تولید در این شهرستان صمیمانه تشکر و قدردانی نمود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی نیز در این جلسه گفت: ضمن حفظ و حمایت از سرمایه گذاری صورت گرفته در شهرستان پیگیر جذب سرمایه گذاران جدید بر پایه ظرفیت های موجود در سرایان از جمله در حوزه فرآوری بنتونیت هستیم.

مهندس جرجانی با اشاره به ضرورت پشتیبانی از تولید و مانع زدایی از پیش روی واحدهای راکد و نیمه تعطیل تولیدی برای بازگشت به چرخه تولید گفت: برای رسیدن به این هدف تمامی دستگاه های اجرایی می بایست دست به دست هم داده تا موانع و مشکلات واحدهای تولیدی در حوزه های مختلف رفع و شاهد رونق تولید در شهرستان ها باشیم.

وی تاکید کرد: یکی از اولویت های این سازمان ایجاد، توسعه و گسترش واحد‌های فرآوری و صنایع معدنی در شهرستان ها است تا ضمن جلوگیری از خروج مواد معدنی به صورت خام، ارزش افزوده و اشتغال آن نصیب مردم شهرستان گردد.

گفتنی است؛ اعضای شورای شهر سرایان نیز در این جلسه ضمن قدردانی از نگاه مثبت و حمایت های رئیس سازمان صمت در حوزه های مرتبط، به بیان برخی از دغدغه های اقشار مختلف مردم از جمله اصناف و سرمایه گذاران شهرستان پرداختند.

#تولید_پشتیبانی‌ها_مانع‌زدایی‌ها
#صنعت_معدن_تجارت
#خراسان_جنوبی
#سرایان

splus.ir/skimto97
igap.net/skimto97
instagram.com/samt.skimto

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.7894927660624
Query time: 3.989474773407