X
شنبه, ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ۲۵
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
امروز 13 شهریور؛ آخرین مهلت ثبت نام دوره آموزشی تحقیق و توسعه

رئیس اداره آموزش سازمان صمت خراسان جنوبی اعلام کرد؛

امروز 13 شهریور؛ آخرین مهلت ثبت نام دوره آموزشی تحقیق و توسعه

رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: امروز 13 شهریورماه، آخرین مهلت ثبت نام در دوره های آموزشی تحقیق و توسعه ویژه واحدهای تولیدی و اقتصادی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی؛ علیرضا کفاشی با اشاره به ضرورت اخذ گواهی و پروانه تحقیق و توسعه توسط بنگاه های تولیدی و اقتصادی تاکید کرد: دریافت و تمدید این مجوز منوط به گذراندن دوره های آموزشی تحقیق و توسعه توسط مسئول یا کارکنان واحد تحقیق و توسعه می باشد.

کفاشی ادامه داد: در این راستا هماهنگی های لازم جهت برگزاری دوره با همکاری آموزشگاه شهریار در مرکز استان و با تدریس آقای دکتر مهدی زارع پور از شهر مقدس مشهد به صورت مجازی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: با توجه به این که این دوره در دو سال آینده در استان برگزار نخواهد گردید و متقاضیان می بایست با صرف هزینه بالاتر به سایر استانها مراجعه نمایند، ثبت نام مسئول واحد R&D و همکاران مرتبط با این بخش در واحدهای تولیدی از اهمیت ویژه ای برخورد است.

کفاشی تاکید کرد: شرکت در این دوره برای واحدهای دارای گواهی و پروانه تحقیق و توسعه تحت عنوان دوره بازآموزی تحقیق و توسعه و جهت تمدید مجوز الزامی و برای سایر بنگاه های متقاضی احداث واحد تحقیق و توسعه نیز ضروری می باشد.

وی خاطر نشان کرد: شروع این دوره از 16 شهریورماه 1400 به مدت 20 ساعت و به صورت مجازی می باشد.

???? شایان ذکر است؛ متقاضیان می توانند جهت تکمیل ثبت نام و پرداخت شهریه با شماره تماس 09154957761 (مدیر محترم آموزشگاه شهریار) و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 32211109 داخلی 225 و 167 تماس حاصل فرمایند.

#تولید_پشتیبانی‌ها_مانع‌زدایی‌ها
#آموزش_پژوهش_فناوری
#صنعت_معدن_تجارت
#خراسان_جنوبی
#تحقیق_توسعهsplus.ir/skimto97
igap.net/skimto97
instagram.com/samt.skimto

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.9482107162476
Query time: 2.0660829544067