X
یکشنبه, ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ۴۱
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
دیدار امام جمعه اسدیه و جمعی از مدیران واحدهای صنفی درمیان با سرپرست صمت شهرستان به مناسبت روز صنعت و معدن

دیدار امام جمعه اسدیه و جمعی از مدیران واحدهای صنفی درمیان با سرپرست صمت شهرستان به مناسبت روز صنعت و معدن

امام جمعه اسدیه و تعدادی از مدیران واحدهای صنفی شهرستان درمیان به مناسبت روز صنعت و معدن با سرپرست صنعت، معدن و تجارت این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت,معدن و تجارت درمیان در این دیدار جناب حاج آقای خزاعی امام جمعه اسدیه ضمن تبریک این روز به همه صنعت گران، تولیدکنندگان، مدیران و کارکنان این عرصه اظهار امیدواری نمودند در سالی که به تدبیر و درایتی توام با آینده‌نگری از سوی مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) به نام "تولید , پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" مزین شده با تلاش تمامی مسئولان شاهد افزایش تولید و رضایت مندی مردم در شهرستان باشیم .

امام جمعه اسدیه در ادامه از عملکرد اداره صنعت,معدن و تجارت در زمینه های مختلف نظیر نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی, در اجرای پروتکلهای بهداشتی مقابله با کرونا و ساماندهی وضعیت نانوایان و توزیع مناسب اقلام تنظیم بازار تشکر و قدردانی نمودند.

در ادامه این دیدار تعدادی از نمایندگان اصناف نیز به ارائه مسائل و مشکلات خویش پرداخته و خواستار تعامل و همکاری بیشتر این اداره و نمایندگی اتاق اصناف شهرستان با واحدهای صنفی شدند.

سرپرست صنعت,معدن و تجارت درمیان نیز متقابلا" ضمن تشکر از امام جمعه شهرستان و روسای ادارت به دلیل حمایت از واحدهای صنعتی , معدنی و تجاری شهرستان به ارائه گزارش عملکرد این اداره پرداختند .

در پایان دیدار نیز با اهدای لوح سپاس از زحمات سرپرست و کارکنان صنعت و معدن تقدیر و تشکر صورت پذیرفت.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.9678327242533
Query time: 2.1829215685527