X
چهارشنبه, ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ۳۶
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
پلمب یک واحد نانوایی غیر مجاز در درمیان

پلمب یک واحد نانوایی غیر مجاز در درمیان

یک واحد نانوایی فاقد پروانه کسب در شهر اسدیه شهرستان درمیان پلمب شد.

به گزارش روابط عمومی صنعت,معدن و تجارت درمیان در بازدید مشترک صورت گرفته این اداره با اداره نظارت براماکن عمومی فرماندهی انتظامی و نمایندگی اتاق اصناف این شهرستان یک واحد نانوایی فاقد پروانه کسب پلمب گردید.

سرپرست صنعت,معدن و تجارت درمیان با بیان این مطلب افزود: با عنایت به ممنوعیت احداث و راه اندازی نانوایی یارانه ای و نیمه یارانه ای طی سالهای اخیربه دلیل اشباع شدن تعداد واحدهای نانوایی ؛متقاضیان احداث نانوایی میبایست قبل از هرگونه سرمایه گذاری ،برای کسب اطلاع از شرایط اخذ پروانه کسب به اداره صنعت؛معدن وتجارت شهرستان مراجعه نمایند.

وی با توجه به اهمیت کالای نان در سبد خانوارو نقش ویژه نانوایان در سلامت جامعه‌ از برگزاری گشتهای مشترک نظارت بر واحدهای نانوایی به طور مستمر خبر داد.
حسن بخشی گفت: در شهرستان درمیان تعداد75 واحد نانوایی فعالیت دارند که از این تعداد35 واحد در بخش شهری و 40 واحد در بخش روستایی مستقر هستند.

بخشی خاطر نشان کرد: شهروندان درصورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهای صنفی اعم از گرانفروشی، کم فروشی، تقلب ،عدم رعایت ساعات کاری و عدم رعایت دستورالعملهای بهداشتی و... مراتب را به ستادخبری 124 این شهرستان منعکس تا در اولین فرصت به شکایات توسط اداره تعزیرات حکومتی درمیان رسیدگی گردد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 21.25457795461
Query time: 15.434325853984