X
شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ ۳۶
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
توزیع بیش از 170 تن انواع کالاهای اساسی تنظیم بازار در شهرستان درمیان

توزیع بیش از 170 تن انواع کالاهای اساسی تنظیم بازار در شهرستان درمیان

176 تن انواع کالاهای اساسی تنظیم بازار از ابتدای سالجاری در شهرستان درمیان توزیع گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ,معدن وتجارت شهرستان درمیان،.جلسه ستاد تنظیم بازار به ریاست فرماندار و با حضور معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت استان و سایر اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار شهرستان درمیان در این جلسه، بر نظارت بیشتر بر قیمت کالاهای اساسی در بازار سطح شهرستان درمیان تأکید و اجرای مصوبات ستاد را الزامی دانست و از شهرداری و سایر دستگاه های نظارتی و انتظامی خواست تا با ساماندهی فروشندگان دوره گرد بر قیمت و رعایت پروتکل های بهداشتی به خصوص توسط فروشندگان سیار نظارت بیشتری داشته باشند.
حسینعلی بخشی با اشاره به نوسانات قیمت برخی از کالاها در بازار بر افزایش نظارت ها و برخورد با گرانفروشی و احتکار کالا تأکید نمود. وی همچنین استمرار گشت های بازرسی و نظارت را لازمه پایداری و ثبات در بازار دانست و گفت: مردم به اصناف اعتماد دارند و اصناف نیز بارها ثابت کرده اند که یار و همراه مردم و نظام هستند، انجام گشت های مستمر و حضور همیشگی بازرسان در سطح بازار علاوه بر افزایش اعتماد عمومی موجب جلوگیری از قانون گریزی و تخلف عده ای سودجو خواهد شد.
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در این جلسه گفت: آنچه بازار را زیر سوال برده نوسانات قیمتی و گرانی در بازار است که به اشتباه به عدم نظارت تعبیر می شود.

تهوری با بیان اینکه گرانی کالا با گرانفروشی متفاوت است گفت: یکی از دلایل نوسانات بازار خریدهای هیجانی است که از مردم می خواهیم تا با اجتناب از اینکار به نوسانات بازار دامن نزنند.

در ادامه این جلسه بخشی؛ سرپرست نمایندگی صمت شهرستان گزارشی از آخرین وضعیت عرضه و قیمت کالاها در بازار ارائه کرد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.5238186518351
Query time: 1.787384668986