X
شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ ۱۰
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
پلمب سه تالار پذیرایی متخلف در خراسان جنوبی

پلمب سه تالار پذیرایی متخلف در خراسان جنوبی

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: فعالیت تالارها و رستوران‌های پذیرایی در شهرهای با وضعیت قرمز کرونا ممنوع است و در این زمینه امروز سه تالار در استان که چندبار به آنها تذکر داده شده بود از سوی پلیس نظارت بر اماکن عمومی پلمب شد.

علی تهوری اظهار کرد: در گام نخست تذکرات لازم به تالارها داده شد اما با وجود مکاتبات مبنی بر برخورد با تالارهایی که فعالیت داشته باشد این موضوع مورد بی توجهی قرار گرفته و منجر به پلمب واحدها شد.

وی اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا و همینطور ستاد استانی، فعالیت برخی از گروه‌ها از جمله تالارها به صورت پذیرش میهمان در شهرهای قرمز تا برگشت به شرایط عادی ممنوع است.

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت معدن تجارت خراسان جنوبی بیان کرد: از مردم درخواست داریم در شرایط کرونا که برخی از شهرستان‌های استان در وضعیت قرمز کرونای دلتا قرار دارند و جان و سلامتی مردم مطرح است همراهی لازم را داشته باشند تا شرایط به حالت عادی برگردد.

وی تصریح کرد: بعد از آن، چنانچه مجوزهایی لازم باشد بدون شک ابلاغ خواهد شد تا فعالیت خود را آغاز کنند.

تهوری با بیان اینکه با واحدهایی که بخواهند خلاف قانون کنند برخورد می‌شود عنوان کرد: تالارهای پذیرایی نیز باید از پذیرش یا رزرو محل خودداری کنند تا متضرر نشوند.

وی با اشاره به فعالیت اصناف نیز گفت: بر اساس ماده ۱۷ قانون نظام صنفی رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برای واحدهای صنفی ضروری است و عدم رعایت آن به منزله تخلف محسوب می‌شود.

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت معدن تجارت خراسان جنوبی افزود: بر اساس مصوبه ستاد کرونا روز جاری و دستور موکد استاندار در خصوص برخورد با متخلفین، از اصناف خواهش داریم حتما از ماسک استفاده کنند و مجاز هستند به مشتریانی که مراجعه می‌کنند در صورتیکه ماسک نداشته باشند خدمات ارائه ندهند.

وی بیان کرد: با واحدهای صنفی که با ازدحام جمعیت مواجه باشند به ویژه اینکه دستورالعمل‌های بهداشتی را هم رعایت نکنند برخورد قانونی خواهند شد.


#تولید_پشتیبانی‌ها_مانع‌زدایی‌ها
#صنعت_معدن_تجارت
#خراسان_جنوبی

sapp.ir/skimto97
igap.net/skimto97
instagram.com/samt.skimto

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.8081080118815
Query time: 2.9610775311788