X
دوشنبه, ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ۱۰
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
ممنوعیت فعالیت تالارهای پذیرایی و رستورانها در کلیه شهرستانهای با وضعیت قرمز

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اعلام کرد؛

ممنوعیت فعالیت تالارهای پذیرایی و رستورانها در کلیه شهرستانهای با وضعیت قرمز

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: با توجه به قرار گرفتن تعدادی از شهرستانهای استان در وضعیت قرمز کرونایی و روند افزایشی تعداد بیماران مبتلا به کووید ۱۹ ، وبا عنایت به مصوبات ستاد ملی کرونا و ستاد کرونای استان فعالیت تالارهای پذیرایی و رستورانها بصورت پذیرش مهمان ممنوع می باشد و فقط می توانند بصورت بیرون بر با رعایت پروتکل های بهداشتی فعالیت کنند.

علی تهوری افزود: با توجه به ضرورت و اهمیت سلامت مردم به جهت جلوگیری و کنترل انتشار ویروس کرونا، تمام واحد های صنفی مجاز به فعالیت نیز در کل استان بیش از پیش موظف به رعایت پروتکل های و عدم پذیرش مشتری بدون ماسک می باشند.

تهوری با اشاره به اینکه بازرسان سازمان، اتاق اصناف، اتحادیه های صنفی و اماکن بر فعالیت واحدهای صنفی در دو شیفت صبح وعصر نظارت دارند افزود: در صورت فعالیت باشگاههای ورزشی و پذیرش مهمان در رستورانها و تالارهای پذیرایی واحد های مذکور ضمن اعمال تخلف ،توسط پلیس اماکن پلمپ خواهند شد.

وی با بیان اینکه استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در واحدهای صنفی الزامی است خاطر نشان کرد: متصدیان واحدهای صنفی از ارائه خدمت و فروش کالا به مشتریان فاقد ماسک و کسانی که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نمی کنند در واحد صنفی خودداری نمایند.

تهوری تاکید کرد: در صورت عدم استفاده متصدی واحد صنفی و مشتری از ماسک، متخلفان به اتهام عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی به تعزیرات معرفی خواهند گردید.

وی اظهار امیدواری کرد که هرچه زودتر با همراهی همه مردم و اصناف روند ابتلاء به بیماری کاهش یابد و فعالیت واحد های مذکور از سر گرفته شود.

sapp.ir/skimto97
igap.net/skimto97
instagram.com/samt.skimto

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.5446260770162
Query time: 1.7992232640584