X
چهارشنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ۲۳
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
تشکیل 32 فقره پرونده تخلف صنفی در شهرستان فردوس

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فردوس اعلام کرد؛

تشکیل 32 فقره پرونده تخلف صنفی در شهرستان فردوس

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس از تشکیل 32 پرونده تخلف صنفی در سه ماهه اول سال جاری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس، مهدی صادقی با اعلام این خبر افزود: ارزش ریالی این پرونده ها 756 میلیون و 755 هزار ریال می باشد که جهت طی مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی فردوس ارجاع شده است.

صادقی با اشاره به اینکه در سالجاری گشت های مشترکی با شبکه بهداشت و درمان، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، شبکه دامپزشکی، نیروی انتظامی و ... از واحدهای صنفی صورت گرفته، ادامه داد: در این مدت حدود یک هزار و 521 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی سطح شهرستان صورت گرفته و 42 گشت مشترک نیز با دستگاههای ذیربط برگزار شده است.

وی گفت : همچنین در این مدت 55 گزارش مردمی به سامانه 124 این اداره و یا به صورت حضوری واصل شده که تمامی این گزارشات مورد بررسی بازرسان قرار گرفته است.

صادقی اشاره کرد: بیشترین تخلفات صورت گرفته در در این مدت از نظر تعداد پرونده مربوط به عدم درج قیمت، گرانفروشی و عدم صدور و ارائه فاکتور بوده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس خاطر نشان کرد: سامانه 124 این اداره آماده دریافت گزارشات مردمی در حوزه تخلفات صنفی و اقتصادی از جمله گرانفروشی، کم فروشی، احتکار و ... می باشد.


sapp.ir/skimto97
igap.net/skimto97

instagram.com/samt.skimto

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.6693032582601
Query time: 1.8975561459859