X
پنجشنبه, ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ۱۷
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
برگزاری انتخابات سه اتحادیه صنفی در شهرستان درمیان

برگزاری انتخابات سه اتحادیه صنفی در شهرستان درمیان

انتخابات سه اتحادیه صنفی در شهرستان درمیان برگزار می گردد.


به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ,معدن وتجارت شهرستان درمیان، سرپرست اداره صنعت, معدن و تجارت درمیان در جلسه کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی این شهرستان از برگزاری انتخابات اتحادیه صنفی مصالح فروشان,لوازم بهداشتی ساختمان و ابزار و یراق و اتحادیه صنفی نانوایان , قنادان و اغذیه فروشان و اتحادیه صنفی خواربارفروشان و فروشندگان میوه و تره بار که با حضور حداکثری اعضای کمیسیون نظارت در محل این اداره با رعایت فاصله اجتماعی و اجرای پروتکلهای بهداشتی برگزار گردید خبر داد.


حسن بخشی ضمن ارائه گزارش وضعیت اصناف در شهرستان به لزوم تشکیل اتحادیه های صنفی در راستای آئین نامه اجرائی ماده 22 و 23 قانون نظام صنفی جهت استقرار نمایندگی اتاق اصناف درشهرستان اشاره نمود.
وی از کلیه واحدهای صنفی مشمول دارای پروانه کسب معتبر زیر مجموعه اتحادیه های صنفی مذکور خواستند تا با هماهنگی این اداره و ثبت نام در سامانه ایرانیان اصناف در این اتحادیه های صنفی ثبت نام و از مزایای عضویت در هیئت مدیره اتحادیه استفاده نمایند.

در ادامه رئیس کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی شهرستان درمیان به بیان دستور کارجلسه پرداخت که تصویب نرخ خدمات آژانسهای تاکسی تلفنی و تصویب ضوابط برخی از رسته های صنفی از جمله دستور کار این جلسه بود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.5581426620483
Query time: 2.3413012822469