X
پنجشنبه, ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۴۸
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
همراهی و تعطیلی بیش از 98 درصد واحدهای صنفی غیرضرور در شهرستان فردوس خراسان جنوبی

رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان فردوس اعلام کرد؛

همراهی و تعطیلی بیش از 98 درصد واحدهای صنفی غیرضرور در شهرستان فردوس خراسان جنوبی

رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان فردوس از تعطیلی کلیه واحدهای صنفی گروه های شغلی 2، 3 و 4 در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس مهدی صادقی با اعلام این خبر افزود: در راستای مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و تغییر وضعیت شهرستان به رنگ قرمز از ۲۱ فروردین ماه سال جاری بیش از 98 درصد واحدهای صنفی غیر ضرور شامل گروه‌های شغلی ۲، 3 و 4 به منظور همراهی با مصوبات ستاد مقابله با بیماری کرونا، تعطیل می باشند.

صادقی افزود: حفظ سلامت عموم مردم و خانواده بزرگ اصناف در گرو دقیق بودن در اجرای بهینه دستورالعمل‌ها، اعمال قانون و برخوردهای قانونی با متخلفان خواهد بود.

وی ادامه داد: هر روز دو تیم نظارتی از اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف این شهرستان بر فعالیت واحدهای صنفی مشمول تعطیلی در شرایط قرمز کرونایی این شهرستان نظارت دارند.

صادقی با اشاره به بازرسی های صورت گرفته اظهار نمود: در این مدت قریب به 5000 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی سطح شهرستان صورت گرفته است.
وی گفت: همچنین در این طرح تاکنون 12 تیم بازرسی وضعیت بازار و واحدهای صنفی را رصد نموده و 100 مورد تذکر به واحدهای صنفی داده شده است.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس در پایان اشاره کرد: ضمن تقدیر و تشکر از متصدیان کلیه واحدهای صنفی مشمول تعطیلی به جهت همکاری و همراهی بسیار خوب با این اداره و دستگاههای اجرایی و حوزه بهداشت و درمان شهرستان در این طرح و سایر طرح های گذشته از ابتدای همه گیری ویروس منحوس کرونا تاکنون، متصدیان معدود واحدهای صنفی که هنوز مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا را رعایت نکرده، نسبت به تعطیلی واحد صنفی خود اقدام در غیر اینصورت علیرغم تذکرات داده شده با اینگونه واحدها مطابق قانون رفتار و واحد صنفی آنها به مدت 15 روز پلمپ خواهد شد.sapp.ir/skimto97
igap.net/skimto97
khs.mimt.gov.ir

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.3581833839417
Query time: 2.5941058794657