X
شنبه, ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ۲۲
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
فعالیت واحد های صنفی در برخی شهرستانهای خراسان جنوبی ممنوع می باشد

فعالیت واحد های صنفی در برخی شهرستانهای خراسان جنوبی ممنوع می باشد

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: باعنایت به قرارگرفتن شهرستانهای بیرجند، قاین و فردوس در وضعیت قرمز کرونایی و روند افزایشی تعداد بیماران مبتلا به کووید ۱۹ ، محدودیت فعالیت های صنفی گروه‌های 2، 3 و 4 در این شهرستانها اجرا می شود.


تهوری افزود: با توجه به ضرورت و اهمیت سلامت مردم به جهت جلوگیری و کنترل انتشار ویروس کرونا، تمام واحد های صنفی مجاز به فعالیت نیز در کل استان بیش از پیش موظف به رعایت پروتکل های می باشند.


وی با اشاره به اینکه بازرسان سازمان، اتاق اصناف، اتحادیه های صنفی و اماکن بر فعالیت واحد های صنفی نظارت دارندافزود: در صورت فعالیت واحد های صنفی گروههای شغلی 2، 3و4 واحد های مذکور توسط پلیس اماکن بمدت 15 روز پلمپ خواهند شد.

وی با بیان اینکه استفاده از ماسک برای متصدیان واحد های صنفی الزامی است خاطر نشان کرد: متصدیان واحدهای صنفی از ارائه خدمت و فروش کالا به مشتریان فاقد ماسک در واحد صنفی خودداری نمایند.
وی افزود: در صورت عدم استفاده متصدی واحد صنفی و مشتری از ماسک، متخلفان به عنوان عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی به تعزیرات معرفی خواهند گردید.


sapp.ir/skimto97
khs.mimt.gov.ir
igap.net/skimto97

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 10.290469328562
Query time: 9.4645167986552