X
پنجشنبه, ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۷
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در خراسان جنوبی

اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در خراسان جنوبی

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: با توجه به افزایش تقاضا برای انواع مواد غذایی به ویژه اقلام لبنی ، پروتئینی ، میوه و سبزیجات ، خرما و شیرینی های مرسوم (زولبیا و بامیه) در آستانه ماه مبارک رمضان طرح نظارتی ویژه این ماه، جهت تشدید نظارت بر بازار وبرخورد با متخلفان از 21 فروردین ماه در استان آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان جنوبی، علی تهوری به اهداف طرح نظارتی رمضان اشاره کرد و افزود: این طرح با هدف تسهیل و تسریع در دسترسی مردم به کالاهای مورد نیاز با قیمت مصوب و مناسب، نظارت بر عملکرد واحدهای تولیدی-توزیعی و خدماتی و برخورد با تخلفات احتمالی با همکاری اتاق‌های اصناف و سایر دستگاه های نظارتی برگزار و تا 25 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت .

وی با اشاره به تشدید بازرسی ها در این ایام تاکید کرد: در راستای اجرای وظایف قانونی و صیانت از حقوق مصرف کنندگان با رویکرد پیشگیرانه به دنبال پایش مستمر بازار و توجه ویژه به موضوع تأمین و توزیع به هنگام کالاهای پرتقاضای این ماه ، بازرسی ها تشدید خواهد شد.

تهوری با تاکید بر ضرورت همکاری همه صنوف با بازرسان در اجرای این طرح اظهار داشت: رعایت نرخ‌های مصوب و سود قانونی، نصب برچسب قیمت بر روی تمامی کالاها و صدور فاکتور رسمی در قبال فروش کالا از جمله موارد مورد تاکید در اجرای این طرح است که همه صنوف باید آن را رعایت کنند.

وی افزود: این طرح با حضور 32 تیم بازرسی وهمکاری ناظران افتخاری در خراسان جنوبی برگزار وبازار بصورت ویژه رصد می شود.

تهوری خاطر نشان کرد: ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان نیز همزمان با اجرای این طرح شبانه‌روزی فعال است و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف، شکایت های خود را از طریق شماره تلفن ۱۲۴ اعلام کنند.sapp.ir/skimto97
khs.mimt.gov.ir
igap.net/skimto97

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 9.4373359680176
Query time: 8.602735042572