X
پنجشنبه, ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۴۷
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
انتصاب سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نهبندان

انتصاب سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نهبندان

"حمید پرورده" به عنوان سرپرست صنعت، معدن و تجارت شهرستان نهبندان منصوب شد. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی طی حکمی "حمید پرورده" را به عنوان سرپرست صنعت، معدن و تجارت شهرستان نهبندان منصوب کرد.

حکم انتصاب سرپرست اداره صمت نهبندان در جلسه ای با حضور فرماندار شهرستان نهبندان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و معاون توسعه‌ مدیریت و منابع سازمان به آقای پرورده اعطا شد.

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت خراسان جنوبی در این جلسه با اشاره به گستردگی فعالیت های حوزه صنعت، معدن و تجارت گفت: فعالیت و پیگیری در حوزه صمت شبانه روزی بوده، هست و خواهد بود و این نیازمند اراده ای قوی و داشتن پشتکار می باشد.

مهندس جرجانی با بیان اینکه توسعه نهبندان بر پایه معادن است افزود: اولویت سازمان نیز در این شهرستان توجه بر ظرفیت های معدنی و ایجاد واحدهای فرآوری و صنایع معدنی است که با توجه به تخصص سرپرست اداره‌ شهرستان در این بخش، انتظار داریم بیش از پیش بر حوزه معدن تمرکز و توجه شود.

وی با اشاره به سرمایه گذاری های خوب صورت گرفته در حوزه صنعت و معدن اظهار کرد: در آینده نزدیک جایگاه نهبندان با توجه به سرمایه گذاری های جدید در این حوزه ها قطعا ارتقاء و جهش خوبی خواهد داشت.

وی با اشاره به شرایط کنونی در خصوص کالاهای اساسی، تامین اقلام اساسی و نظارت بر توزیع و همچنین حمایت از اصناف را حائز اهمیت دانست و بر پیگیری این امور در نهبندان تاکید کرد.

جرجانی تصریح کرد: در دوران مدیریت می بایست طوری عمل شود تا پس از اتمام این دوران از ما به عنوان یک مدیر تلاشگر و به نیکی یاد شود.

گفتنی است؛ در این جلسه از خدمات ارزنده آقای رضا اردونی در طی دوران تصدی ریاست اداره صمت شهرستان نهبندان با اهدای لوح سپاس از سوی فرماندار و رئیس سازمان صمت تقدیر و تجلیل شد.sapp.ir/skimto97
khs.mimt.gov.ir
igap.net/skimto97

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 14.693779309591
Query time: 12.549816131592