X
سه شنبه, ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۳
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
تشکیل بیش از 300 میلیارد ریال پرونده تخلف در طرح نظارتی نوروز 1400 خراسان جنوبی

تشکیل بیش از 300 میلیارد ریال پرونده تخلف در طرح نظارتی نوروز 1400 خراسان جنوبی

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از تشکیل بیش از 500 پرونده تخلف به ارزش 300 میلیارد و 374 میلیون و 502 هزار ریال در طرح نظارتی نوروز ۱۴۰۰ خراسان جنوبی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن وتجارت خراسان جنوبی علی تهوری با بیان این که طرح نظارتی ویژه نوروز ۱۴۰۰ از نیمه بهمن ماه سال ۱۳۹۹ آغاز و تا 15 فروردین ۱۴۰۰ ادامه داشت، افزود: در این طرح با اولویت نظارت بر شبکه تولیدکالاهای اساسی و رسیدگی به گزارشات رسیده به ستاد خبری 124 و شکایات مردمی بازرسان و کارشناسان سازمان بصورت مداوم بازار را مورد رصد و پیگیری قرار دادند.

تهوری افزود: در این طرح تعداد 21 هزار مورد بازرسی از واحد صنفی و غیرصنفی انجام شد که در نهایت پس از بررسی های صورت گرفته 577 پرونده تخلف به ارزش 300 میلیارد و 374 میلیون و 502 هزار ریال تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

تهوری خاطر نشان کرد : بیشترین پرونده های متشکله در این مدت در گروه کالایی مواد پروتئینی ،پوشاک ،کیف وکفش ،میوه و خدمات عمومی بوده است.

وی همچنین افزود: عرضه خارج از شبکه، عدم درج قیمت، عدم ارائه فاکتور خرید و گران‌فروشی از عمده تخلفات واحدها بوده که شناسایی و بررسی شده است.

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی ضمن قدردانی از همکاری شهروندان محترم در اعلام گزارش تخلفات اقتصادی به سامانه 124 افزود: در این مدت بیش از 870 مورد گزارش مردمی از طریق ستاد خبری سازمان دریافت شده که 473 گزارش در دستور ثبت و پیگیری قرار گرفت که در نهایت از این تعداد 90 مورد تخلف شناسایی شد.


sapp.ir/skimto97
khs.mimt.gov.ir
igap.net/skimto97

آدرس کوتاه شده: