X
دوشنبه, ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
تشکیل 99 پرونده تخلف در حوزه مرغ گوشتی در خراسان جنوبی

تشکیل 99 پرونده تخلف در حوزه مرغ گوشتی در خراسان جنوبی

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از شناسایی و معرفی 99 واحد تولیدی با تخلف بیش از 295 میلیارد ریال در حوزه تولید مرغ گوشتی به تعزیرات حکومتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان جنوبی علی تهوری با بیان این مطلب گفت : باتوجه به تشدید نظارت‌ها بر بازار مرغ و در راستای سهولت و دسترسی هم استانی های عزیز به مرغ گرم و همچنین نظارت بر چرخه تولید وعرضه مرغ در سطح بازار با بررسی های صورت گرفته توسط کارشناسان سازمان صنعت، معدن وتجارت از ابتدای اسفند ماه 99 تا کنون 99 واحد تولیدی با تخلف عرضه خارج از شبکه بیش از 2هزار تن مرغ زنده شناسایی و پرونده تخلف به ارزش 295 میلیارد و 966 میلیون 422 هزارریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

تهوری ضمن تشکر از تولید کنندگانی که در راستای قوانین و دستورالعمل ها وجهت تامین نیاز مصرف کنندگان تلاش می کنند خاطر نشان کرد: با اخلال گران و سودجویان در شبکه توزیع کالاهای اساسی برخورد قانونی و قاطع صورت می گیرد.

وی از هم استانی های عزیز خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی مراتب را به سامانه ارتباطی ۱۲۴ اعلام نموده تا ضمن بررسی با متخلفین برخورد قانونی صورت گیرد.sapp.ir/skimto97
khs.mimt.gov.ir
igap.net/skimto97

آدرس کوتاه شده: