X
دوشنبه, ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۰۷:۳۰ ۲
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
تشکیل 136 فقره پرونده تخلف صنفی در شهرستان فردوس

تشکیل 136 فقره پرونده تخلف صنفی در شهرستان فردوس

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس از شناسایی و تشکیل پرونده برای 136 واحد متخلف در سال 99 در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس مهدی صادقی با اعلام این خبر افزود: ارزش ریالی این پرونده ها بالغ بر 920 میلیون و 869 هزار ریال بوده که جهت طی مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی فردوس ارجاع شده است.

صادقی با اشاره به اینکه در سال 99 گشت های مشترکی با شبکه بهداشت و درمان، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، شبکه دامپزشکی، نیروی انتظامی و ... از واحدهای صنفی صورت گرفته، ادامه داد: در سال گذشته 8135 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی سطح شهرستان انجام و 169 گشت مشترک نیز با دستگاههای ذیربط برگزار شده است.

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان فردوس گفت : همچنین در این مدت 254 گزارش به سامانه 124 این اداره و یا به صورت حضوری واصل که تمامی این گزارشات مورد بررسی قرار گرفته است.

صادقی اشاره کرد: بیشترین تخلفات صورت گرفته در این مدت از نظر پرونده مربوط به عدم درج قیمت، گرانفروشی و عدم صدور و ارائه فاکتور و از نظر ارزش ریالی مربوط به گرانفروشی بوده است.


sapp.ir/skimto97
khs.mimt.gov.ir
igap.net/skimto97

آدرس کوتاه شده: