X
چهارشنبه, ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ ۴
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
شناسایی 50 متخلف در حوزه مرغ گوشتی در خراسان جنوبی

شناسایی 50 متخلف در حوزه مرغ گوشتی در خراسان جنوبی

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از معرفی 50 متخلف با تخلف بیش از 130 میلیارد ریال در حوزه تولید و عرضه مرغ گوشتی به تعزیرات حکومتی خبر داد.


به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان جنوبی عباس جرجانی گفت : باتوجه به تشدید نظارت‌ها و در راستای سهولت و دسترسی هم استانی های عزیز به مرغ گرم و همچنین نظارت بر چرخه تولید وعرضه مرغ در سطح بازار و بر اساس بررسی های صورت گرفته توسط کارشناسان سازمان صنعت، معدن وتجارت طی یک ماه گذشته 50 واحد تولیدی با تخلف عرضه خارج از شبکه 905 تن مرغ زنده شناسایی و پرونده تخلف به ارزش 130 میلیارد و 428 میلیون 109 هزارریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

جرجانی ضمن اخطار به کسانی که بخواهند دستورالعمل های قانونی ومصوبات تنظیم بازار را نادیده بگیرند خاطر نشان کرد: با اخلال گران و سودجویان در شبکه توزیع کالاهای اساسی برخورد قانونی و قاطع خواهد شد.

وی ضمن تشکر از مرغداران و تولید کنندگان مواد پروتئینی که همراهی مناسبی در جهت تامین نیاز مصرف کنندگان را دارند افزود: از مردم شریف استان درخواست می شود در صورت مشاهده فروش مرغ در حجم عمده وهمچنین خروج مرغ زنده، مرغ تازه و منجمد از استان مراتب را به سامانه ارتباطی ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام نموده تا با متخلفین برخورد صورت گیرد.

آدرس کوتاه شده: