X
چهارشنبه, ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ ۲
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
توزیع بیش از 12 هزار تن کالای اساسی در خراسان جنوبی

توزیع بیش از 12 هزار تن کالای اساسی در خراسان جنوبی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در سال گذشته 12 هزار و 215 تن انواع کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم در قالب طرح تنظیم بازار در استان توزیع شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی، عباس جرجانی با بیان این مطلب افزود: در مجموع در طول سال 1399 به میزان 12 هزار و 260 تن اقلام اساسی از جمله برنج، شکر، انواع روغن خوراکی، گوشت مرغ منجمد و گوشت گوساله منجمد تامین و جذب شده که از این میزان در حال حاضر نیز 45 تن در حال توزیع است.

جرجانی با اشاره به پیگیری های صورت گرفته در راستای تامین اقلام مورد نیاز استان به میزان کافی گفت: پیگیری برای جذب یک هزار و 750 تن اقلام اساسی در حال انجام است.

وی خاطر نشان کرد:همچنین 800 تن میوه شب عید شامل 400 تن سیب قرمز و زرد و 400 تن پرتقال تامسون و والنسیا نیز در قالب طرح تنظیم بازار از ۲۵ اسفند ۹۹ از طریق واحدهای صنفی منتخب در شبکه توزیع مردمی قرار گرفته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی تصریح کرد: بازرسان این سازمان با همراهی سایر دستگاه های نظارتی استان، به طور مستمر بر شبکه توزیع اقلام تنظیم بازار نظارت می کنند و با تخلفات احتمالی در این خصوص برخورد قاطع و قانونی خواهند کرد.sapp.ir/skimto97
khs.mimt.gov.ir
igap.net/skimto97

آدرس کوتاه شده: