X
  • اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان فردوس
فرم مشاهده خبر
۱۳۹۹/۰۷/۳۰ ۰۸:۲۱ ۲۱
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
دریافت و بررسی 149 مورد گزارش مردمی در شهرستان فردوس

دریافت و بررسی 149 مورد گزارش مردمی در شهرستان فردوس

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فردوس از دریافت 149 مورد گزارش و شکایت مردمی از طریق سامانه 124 این اداره در نیمه اول سال 99 در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان فردوس، مهدی صادقی اظهار کرد: از این تعداد 87 مورد از گزارشات مربوط به بخش کالایی و 62 مورد گزارش مربوط به بخش خدماتی بوده که مورد بررسی‌ و رسیدگی قرار گرفتند.

مهدی صادقی دریافت گزارش‌های مردمی از طریق سامانه ستاد خبری 124 و فعالیت ناظران افتخاری در بازار و مراکز خدمات‌دهی را یکی از مهم‌ترین راهکارهای نظارت دقیقتر و سریعتر بر بازار کالا و خدمات عنوان کرد و افزود: همچنین در این مدت 70 شکوائیه مردمی نیز به صورت حضوری به ستاد خبری واحد بازرسی و نظارت اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس رسیده و مورد بازرسی قرار گرفته است.

صادقی عمده‌ترین گزارش‌های مردمی در بخش کالایی مربوط به نان و پوشاک، میوه و سبزی و در بخش خدمات مربوط به حمل و نقل مسافر، رستوران‌ها، نمایشگاه‌های فروش خودرو و مشاورین املاک عنوان کرد و افزود: بیشترین تخلفات به ترتیب مربوط به گرانفروشی، عدم درج قیمت، کم فروشی و تقلب بوده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس در پایان خاطر‌نشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف مانند گرانفروشی، عدم درج قیمت بر روی کالا و یا عدم نصب نرخنامه، کم فروشی و تقلب، عدم صدور فاکتور فروش، فروش اجباری و ... می‌توانند گزارشات خود را به صورت حضوری به ستاد خبری اداره صنعت، معدن و تجارت فردوس ارسال و یا به شماره تلفن 124 اطلاع دهند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 1.6553907394409
Query time: 0.50938367843628