X
  • اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان فردوس
فرم مشاهده خبر
۱۳۹۹/۰۶/۱۰ ۰۸:۵۵ ۵۰
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
افتتاح واحد تولیدی دانه بندی و فرآوری بنتونیت قله قنداب در شهرستان فردوس

در چهارمین روز از هفته دولت و با حضور فرماندار شهرستان فردوس انجام شد

افتتاح واحد تولیدی دانه بندی و فرآوری بنتونیت قله قنداب در شهرستان فردوس

واحد تولیدی دانه بندی و فرآوری بنتونیت معدن قله قنداب در شهرستان فردوس همزمان با چهارمین روز از هفته دولت و با حضور فرماندار شهرستان، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس «مهدی صادقی» رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گفت: طرح دانه بندی و فرآوری بنتونیت معدن قله قنداب همزمان با چهارمین روز از هفته دولت توسط فرماندار این شهرستان واقع در 25 کیلومتری محور فردوس بشرویه این شهرستان افتتاح گردید.

صادقی با بیان اینکه محصولات تولیدی این واحد، بنتونیت دانه بندی شده می باشد افزود: سرمایه گذاری این طرح مبلغ 7000 میلیون ریال بوده که از این مبلغ 5 هزار و 560 میلیون ریال از محل تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری به این طرح تخصیص یافته و مابقی توسط سرمایه گذار تامین شده است.
وی ادامه داد: میزان تولید این طرح 7000 تن بنتونیت دانه بندی شده در سال می باشد که عمدتا جهت خوراک و بستر دام و طیور به سایر استان ها ارسال می گردد.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس ادامه داد: هم اکنون 4 نفر به طور مستقیم در این واحد تولیدی مشغول به کار می باشند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 1.4580526351929
Query time: 0.45130554835002