X
  • اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان فردوس
فرم مشاهده خبر
۱۳۹۹/۰۵/۲۹ ۰۸:۵۰ ۵۱
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
بازدید فرماندار شهرستان فردوس از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی

بازدید فرماندار شهرستان فردوس از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی

فرماندار فردوس به همراه معاون برنامه ریزی فرمانداری، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان از چند واحد تولیدی صنعتی این شهرستان واقع در شهرک صنعتی بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس، "مهندس حلاج مقدم " فرماندار شهرستان فردوس به همراه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و جمعی از روسای ادارات از واحد های صنعتی این شهرستان با حضور در شهرک صنعتی بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این واحدها قرار گرفتند.

حلاج مقدم هدف از بازدیدهای دوره ای را بررسی مشکلات و نیازمندی های واحدهای صنعتی ذکر کرد و بیان داشت: حمایت از تولیدکنندگان بومی شهرستان یکی از وظایف مهم مسئولان متولی و مرتبط با تولیدکنندگان است و هرگونه حمایت و کمکی که واحدهای صنعتی نیاز داشته باشند در راستای ایجاد اشتغال جوانان انجام خواهیم داد.
صادقی رئیس اداره صمت شهرستان در این بازدید بیان داشت: فعالیت هرچه بیشتر واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی می تواند در جهت شکوفائی اقتصادی و تحقق شعار سال باشد.
صادقی افزود: اولویت اصلی مجموعه مدیریت شهرستان، حمایت همه جانبه از بخش تولید و اشتغال است و این اداره همواره در خدمت تلاشگران عرصه تولید باقی خواهد ماند و در این راستا از هرگونه کمکی دریغ نخواهیم کرد.
گفتنی است واحدهای تولیدی قند سالار، درب و پنجره و شیشه دوجداره رشدی، اخترپگاه تولید ظروف یکبار مصرف،شرکت فراز پلیمر و بهرام تاب توس مورد بازدید قرار گرفتند و در ابتدای این بازدید مدیران کارگاه های تولیدی مورد بازدید مشکلات و نیازمندی های خود را بیان داشتند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.1093173027039
Query time: 0.30954233805339