X
  • اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان درمیان
فرم مشاهده خبر
۱۳۹۹/۰۵/۱۹ ۱۱:۳۱ ۴۴
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
برگزاری جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی درمیان

برگزاری جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی درمیان

جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی شهرستان درمیان در محل اداره درمیان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی صنعت،معدن و تجارت شهرستان درمیان جلسه کمیسیون نظارت برسازمانهای صنفی این شهرستان باحضور حداکثری اعضای کمیسیون نظارت در محل اداره درمیان با برگزار گردید.
رئیس اداره صنعت,معدن و تجارت شهرستان درمیان ضمن ارائه گزارش وضعیت اصناف در شهرستان به اجرای طرح نصب برچسب قیمت و نرخنامه اشاره نمود و افزود:گشتهای مشترک بازرسی با حضور نماینده این اداره , شبکه بهداشت و درمان , اداره نظارت بر اماکن نیروی انتظامی , اتاق اصناف و بسیج اصناف در این شهرستان جهت بررسی مستمر وضعیت بازار و نظارت بر نصب برچسب قیمت و نرخنامه در سطح کلیه واحدهای صنفی برگزار و اقدامات قانونی لازم صورت می پذیرد.
علی محمد بیجاری در ادامه بر ساماندهی وضعیت اصناف در جهت تشکیل اتحادیه های صنفی و استقرار اتاق اصناف در شهرستان درمیان تاکید کرد .
وی همچنین از اعضای کمیسیون نظارت جهت تلاش در رفع مسائل حوزه اصناف و همکاری و مساعدت با نمایندگی اتاق اصناف این شهرستان تشکر نمود.
در ادامه رئیس کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی درمیان به بیان دستور کارجلسه پرداخت که تصویب تراز مالی نمایندگی اتاق اصناف شهرستان و تعیین چند رسته صنفی و ضوابط داخلی آن از جمله دستور کار این جلسه بود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 1.2793086369832
Query time: 0.29076242446899