X
  • اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان فردوس
فرم مشاهده خبر
۱۳۹۹/۰۵/۱۵ ۱۱:۲۹ ۴۹
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
دیدار صمیمانه امام جمعه فردوس با کارکنان اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان

در آستانه عید غدیر صورت گرفت؛

دیدار صمیمانه امام جمعه فردوس با کارکنان اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان

امام جمعه شهرستان فردوس به همراه اعضاء ستاد دهه امامت و ولایت و برخی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان در آستانه فرا رسیدن عید غدیر خم با کارمندان سادات و پرسنل اداره با رعایت پروتکل های بهداشتی دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان حجت الاسلام بابایی امام جمعه محترم شهرستان فردوس با همراهان در آستانه فرا رسیدن عید غدیر خم ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر به رئیس اداره و کارمندان با پرسنل اداره با رعایت پروتکل های بهداشتی دیدار و از کارمندان سادات تقدیر نمودند.
ایشان خاطرنشان کردند: واقعه غدیر یک حادثه تاریخی نیست که ما بخواهیم آن را در کنار سایر واقعه‌های تاریخی بازسازی کنیم، غدیر یک تفکر و فرهنگ است و روز ولایت و امامت و اخوت و اکمال دین و نعمت است که باید به آن بسیار پرداخته شود.
حاج آقای بابایی در ادامه فرمودند: غدیر تجلی گاه امامت و ولایت است و در این روز اصل امامت و ولایت به اثبات رسیده و باید با گرامیداشت این مناسبت، حمایت خود را از ولایت نشان دهیم.
صادقی رئیس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان همچنین ضمن خوشامدگویی از حمایتهای امام جمعه محترم و نهاد امامت جمعه شهرستان از اصناف و همچنین واحدهای صنعتی و معدنی شهرستان تقدیر و تشکر نموده و از اقدام نهاد امامت جمعه این شهرستان در خصوص فرصت به واحدهای تولیدی شهرستان جهت ارائه محصولات وپتانسیلهای خود قبل از خطبه های نمازجمعه شهرستان قدردانی نموده واین فرصت را جهت واحدهای تولیدی ارزشمند برشمرد.
صادقی در ادامه به ارائه گزارش این اداره در 4 ماهه سال 99 و وضعیت موجود حوزه صنعت، معدن و تجارت در این شهرستان پرداخت.
در ادامه این دیدار رئیس بنیاد بین المللی غدیر نمایندگی فردوس و اتاق اصناف شهرستان وسایر حاضرین به ارائه گزارش ونقطه نظرات خود پرداختند.
در پایان دیدار حاج آقای بابایی امام جمعه محترم فردوس ضمن تبریک این دهه به ریاست وکارکنان اداره صنعت، معدن وتجارت وکلیه اصناف و واحدهای صنعتی ومعدنی شهرستان از اقدامات انجام شده در این بخش تقدیر نموده و در همین زمینه پیشنهادات ورهنمودهایی نیز بیان نمودند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 1.4305707613627
Query time: 0.43032614390055