X
  • اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان فردوس
فرم مشاهده خبر
۱۳۹۹/۰۴/۳۰ ۱۲:۲۳ ۲۸
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
تشکیل 25 فقره پرونده تخلف در سه ماهه ابتدای سال جاری در شهرستان فردوس

تشکیل 25 فقره پرونده تخلف در سه ماهه ابتدای سال جاری در شهرستان فردوس

رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان فردوس از شناسایی 25 واحد متخلف و تشکیل پرونده برای آنان در سه ماهه ابتدای سال 99 در سطح شهرستان فردوس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس مهدی صادقی با اعلام این خبر افزود: ارزش ریالی این پرونده ها دویست میلیون و 778 هزار و 300ریال می باشد که جهت طی مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی فردوس ارجاع شده است.
وی با اشاره به اینکه در طول سال گشت های مشترکی با شبکه بهداشت و درمان، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، شبکه دامپزشکی، نیروی انتظامی و ... از واحدهای صنفی صورت گرفته، ادامه داد: در این مدت قریب به 1960 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی سطح شهرستان صورت گرفته و 95 گشت مشترک نیز با دستگاههای ذیربط برگزار شده است.
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان فردوس گفت : همچنین در این مدت 101مورد گزارش به سامانه 124 این اداره و یا به صورت حضوری واصل که تمامی این گزارشات مورد بررسی قرار گرفته است.
صادقی اشاره کرد: بیشترین تخلفات صورت گرفته در در این مدت از نظر پرونده مربوط به عدم درج قیمت، گرانفروشی و عدم صدور و ارائه فاکتور و از نظر ارزش ریالی مربوط به عدم اعلام موجودی کالا بوده است.
صادقی در پایان از شهروندان عزیز درخواست نمود درصورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی وغیر صنفی از قبیل احتکار، اختفاء و امتناع از عرضه، کم فروشی، گرانفروشی، عدم صدور صورتحساب، عدم درج قیمت و نصب نرخنامه و... مراتب را به سامانه 124 این اداره اطلاع داده تا در اسرع وقت مورد پیگیری قرار گیرد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 1.6306805610657
Query time: 0.47173929214478