X
  • اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان فردوس
فرم مشاهده خبر
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ ۰۷:۴۶ ۳۸
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان فردوس برگزار شد

انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان فردوس برگزار شد

با حضور نمایندگان هیات نظارت استان و هیات نظارت شهرستان فردوس، انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت, معدن و تجارت شهرستان فردوس مهدی صادقی با اعلام این خبر گفت: انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان شهرستان فردوس به صورت رسمی در حضور نمایندگان هیئت نظارت استان و اعضای هیات نظارت بر انتخابات انجمن شهرستان شامل نمایندگان دستگاه‌های اجرایی نظیر صنعت، معدن و تجارت ، فرمانداری، تعزیرات حکومتی و اعضای انجمن حمایت در محل اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان فردوس برگزار گردید.
مهدی صادقی افزود: این انتخابات در راستای اجرایی نمودن اساسنامه شهرستانی انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان شهرستان با حضور 30 نفر از مجموع 51 نفر واجد شرایط مذکور در محل اداره صنعت معدن وتجارت این شهرستان برگزار شد.
صادقی رئیس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان فردوس عنوان کرد: ساماندهی مشارکت مردمی در اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، انتقال و پیگیری موارد مرتبط با حقوق مصرف‌کنندگان به انجمن ملی و سازمان‌های مربوطه، برگزاری نمایشگاه‌های مرتبط با حقوق مصرف‌کننده و فرهنگ‌سازی و ارتقاء آگاهی مصرف‌کنندگان از اهداف و وظایف تشکیل انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان است.
صادقی خاطرنشان کرد: پس از برگزاری انتخابات اعضای جدید انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان شهرستان از میان داوطلبین عضویت در هیئت‌مدیره این انجمن، پنج نفر به عنوان عضو اصلی شامل رضا محمد نیا،علیرضا رمزی،سیدحجت ابراهیمی ،علی تقاضایی اول ،حمیدرضا دادرس محبوب و خانم مریم عباسی به عنوان بازرس این انجمن به مدت چهار سال انتخاب شدند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 1.3227194150289
Query time: 0.37675682703654