X
یکشنبه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۴۰ ۴۹
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
برگزاری کارگاه آموزشی نحوه نگهداری دفاتر و اسناد و تکمیل اظهارنامه های مالیاتی ویژه تشکل های صنفی

برگزاری کارگاه آموزشی نحوه نگهداری دفاتر و اسناد و تکمیل اظهارنامه های مالیاتی ویژه تشکل های صنفی

رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی با همکاری این سازمان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع نحوه نگهداری دفاتر ، اسناد و مدارک و همچنین تکمیل اظهارنامه های مالیاتی عملکرد 1398 ویژه اتحادیه ها، تشکل های صنفی و حرفه ای، اتاق اصناف، اتاق بازرگانی، بازرگانان و .... نموده است.

علیرضا کفاشی اظهار کرد: با توجه به اینکه برابر ماده 97 (ق م م) اظهار نامه مالیاتی عملکرد سال 98 مبنای محاسبه درآمد مشمول مالیات مودیان خواهد بود و از آنجایی که گاها مشکلاتی به دلیل عدم اطلاع کافی برای مودیان در این خصوص به وجود می آید کارگاه آموزشی مذکور برای تشکهای صنفی مختلف استان پیش بینی شده است.

رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی تصریح کرد: شرکت در این کارگاه آموزشی کاملا رایگان و بدون نیاز به پیش ثبت نام می باشد.

کفاشی با بیان اینکه برای شرکت کنندگان در کارگاه مذکور گواهینامه معتبر نیز صادر می شود افزود: این کارگاه در روز دوشنبه 28 بهمن ماه 98 از ساعت 8 صبح الی 12 در محل سالن اجتماعات سازمان صنعت، معدن و تجارت استان واقع در خیابان شهید مطهری برگزار می شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.8108979860942
Query time: 3.0353123346965