X
  • اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سربیشه
فرم مشاهده خبر
۱۳۹۸/۱۱/۲۱ ۱۸:۵۴ ۱۱۴
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
بازدید امام جمعه و جمعی از اساتید حوزه علمیه و روحانیون از اولین و بزرگترین کارخانه تولید اکسیدمنیزیم کشور

به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی انجام شد:

بازدید امام جمعه و جمعی از اساتید حوزه علمیه و روحانیون از اولین و بزرگترین کارخانه تولید اکسیدمنیزیم کشور

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی، امام جمعه و جمعی از مسئولین، اساتید حوزه علمیه و روحانیون سربیشه از کارخانه اکسید منیزیم سربیشه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان سربیشه، در جریان این بازدید، احراری مدیر کارخانه اکسید منیزیم سربیشه، توضیحاتی در خصوص وضعیت تولید در این کارخانه ارائه کرد و حاضرین با مراحل تولید محصولات، ظرفیت های تولید و اشتغال و طرح های توسعه این واحد تولیدی آشنا شدند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سربیشه، در حاشیه این بازدید، ملائی با اشاره به اینکه روحانیون از جمله اقشار تأثیرگذار و محل رجوع در جامعه می باشند، هدف از اجرای این برنامه را آشنایی آنان با ظرفیت ها و توانمندی های بخش صنعت، معدن و تجارت شهرستان، حضور و درک مستقیم تلاش های در حال انجام در این حوزه ها و تقویت خودباوری عنوان کرد.

مهدی ملائی بر ضرورت هم افزایی اقشار جامعه به منظور ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی و حمایت از تولید و اشتغال ایرانی تأکید کرد.

حجت الاسلام نجمی پور امام جمعه شهرستان سربیشه نیز با تشکر از تلاش کارکنان این واحد تولیدی به عنوان سربازان جنگ اقتصادی، استفاده مناسب از ظرفیت های شهرستان را ضروری دانست.

شایان ذکر است کارخانه اکسید منیزیم سربیشه، بزرگترین واحد تولید نسوزهای قلیایی منیزیتی و دولومیتی در سطح کشور و آسیای جنوب غربی است و 50 درصد نیاز کشور به این نوع از نسوزها را تأمین می نماید.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.2871893246969
Query time: 1.3040868441264