X
  • اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سربیشه
فرم مشاهده خبر
۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۱۲:۴۶ ۵۵
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
برگزاری تور بازدید کارآموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای سربیشه

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی

برگزاری تور بازدید کارآموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای سربیشه

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی تعدادی از کارآموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای سربیشه از یک واحد صنعتی در این شهرستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سربیشه در این بازدید که روسای اداره صنعت، معدن و تجارت و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سربیشه و جمعی از مربیان آن مرکز نیز حضور داشتند، ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی، بازدیدکنندگان با مراحل تولید درب و پنجره های پیش ساخته یو پی وی سی و صفحات رویی کابینت و مهارت های موردنیاز و الزامات ورود به بازار کار و کارآفرینی آشنا شدند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سربیشه، در حاشیه این بازدید، هدف از اجرای این برنامه ها را آشنایی اقشار مختلف و جوانان بویژه جوانان آماده ورود به بازار کار و مهارت آموزان، با ظرفیت ها و توانمندی ها بخش صنعت، معدن و تجارت شهرستان، حضور و درک محیط واقعی کسب و کار و تلاش های در حال انجام در این حوزه ها و تقویت روحیه کار و خودباوری عنوان کرد و بر ضرورت هم افزایی همه بخش ها در ترویج فرهنگ کسب و کار و کارآفرینی و حمایت از تولید و اشتغال ایرانی تأکید کرد.

مهدی ملائی همچنین تداوم این اقدامات در طول سال را در راستای سیاست های وزارت متبوع از جمله برنامه های اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سربیشه عنوان کرد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 1.3300846417745
Query time: 0.37204615275065