X
  • اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان فردوس
فرم مشاهده خبر
۱۳۹۸/۱۱/۱۷ ۱۳:۰۱ ۳۵
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
کمک 350 میلیون ریالی واحدهای صنعتی و اصناف شهرستان فردوس به سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان

کمک 350 میلیون ریالی واحدهای صنعتی و اصناف شهرستان فردوس به سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس از ارسال کمک های نقدی و غیرنقدی به ارزش 350 میلیون ریال توسط واحدهای صنعتی و اصناف شهرستان فردوس به استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس مهدی صادقی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس گفت: واحدهای صنعتی و اصناف و بازاریان شهرستان فردوس با حضور جدی در صحنه های یاری و همراهی، از ابتدای وقوع سیل تا به 350 میلیون ریال به مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان کمک کردند.

صادقی ادانه داد: کمک‌های نقدی و غیر نقدی واحدهای صنعتی و اصناف و بازاریان فردوس برای یاری رسانی به مردم سیل زده و کاهش برخی از نیازهای اساسی آنها با همکاری اداره صنعت, معدن و تجارت و بسیج اصناف می باشد.

وی با اشاره به اینکه این کمک ها شامل وجه نقد و تعداد قابل توجهی اقلام دیگر همچون پوشاک، لباس، کلاه، آرد, لوازم التحریر و خواروبار اضافه کرد: از همان روزهای ابتدایی وقوع سیلاب، اصناف و بازاریان و واحدهای صنعتی شهرستان فردوس همزمان با سراسر کشور در مراحل مختلف و بصورت خودجوش، به یاری و کمک هموطنان سیل زده استان سیستان و بلوچستان پرداختند.

صادقی افزود: اصناف و واحدهای صنعتی فردوس در یاری رسانی به مردم آسیب دیده چه در زلزله کرمانشاه و چه در سیل شمال کشور، و امروز در استان سیستان و بلوچستان همواره پرچم دار این حرکت مردمی بوده‌اند و این حضور جهادی در صحنه عمل، سابقه ایی درخشان دارند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 1.4717545509338
Query time: 0.4446341196696