X
  • اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سربیشه
فرم مشاهده خبر
۱۳۹۸/۰۹/۰۹ ۰۸:۴۶ ۴۳
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
برگزاری جلسه کمیسیون تنظیم بازار و کمیته آرد و نان شهرستان سربیشه

برگزاری جلسه کمیسیون تنظیم بازار و کمیته آرد و نان شهرستان سربیشه

جلسه کمیسیون تنظیم بازار و کمیته آرد و نان شهرستان سربیشه به ریاست معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان سربیشه، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سربیشه با اعلام اجرای 18 مورد گشت مشترک و220 فقره بازرسی از واحدهای عمده فروشی و خرده فروشی در قالب طرح تشدید بازرسی و نظارت بازار کالا و خدمات از دریافت 79 فقره گزارش تلفنی سامانه 124 ارتباط مردمی و ستاد خبری نظارت و بازرسی این اداره خبر داد.

مهدی ملایی اظهار کرد: بازرسی و نظارت بر بازار در قالب گشت­های مشترک و دستگاهی در دو نوبت صبح و عصر در حال انجام است و همکاران این اداره در قالب اکیپ مستقر در بازار به صورت حضوری آماده بررسی اعتراضات و رسیدگی به شکایات شهروندان می­باشند.

ملایی افزود: نظارت بر قیمت آژانس­ها و خودروهای حمل بار و مسافر و پیگیری مسافربرهای درون و برون شهری و پیگیری ثبت اطلاعات این خودروها و تخصیص سهمیه سوخت ماهیانه از جمله موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

فراشی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان با تأکید بر ضرورت مدیریت بازار، جلوگیری از کمبود کالاهای اساسی، جایگزین و مواداولیه واحدهای تولیدی را مهمترین عوامل در این بخش عنوان و بر تداوم نظارت ها تأکید کرد.

دراین جلسه مسائل جاری حوزه بازار و صنوف و تنظیم بازار کالاهای اساسی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 1.3651501337687
Query time: 0.29020102818807