X
  • اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان طبس
فرم مشاهده خبر
۱۳۹۸/۰۹/۱۰ ۰۸:۱۹ ۱۳۱
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
آمادگی تیم های بازرسی و گشت های مشترک برای نظارت بر بازار طبس

در جلسه شورای اداری شهرستان طبس مطرح شد

آمادگی تیم های بازرسی و گشت های مشترک برای نظارت بر بازار طبس

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت طبس گفت: بلافاصله پس از اجرای طرح مدیریت مصرف بنزین، تیم بازرسی و گشت مشترک را تشکیل دادیم که 22 مورد گشت مشترک انجام شد و حاصل آن تشکیل 17 مورد پرونده تخلف بود که جهت اعمال به تعزیرات حکومتی ارسال کردیم.

زارع نیا در جلسه شورای اداری ضمن بیان شرایط روانی حاکم بر بازار پس از اصلاح قیمت بنزین و ارایه گزارشی از اقدامات صورت گرفته و تشکیل جلسات و کمیسیون های مرتبط گفت: در شهرستان طبس بالغ بر 2500 واحد صنفی وجود دارد که حساسیت ها و نظارت بر بازار را افزایش میدهد..

وی بیان کرد: یکی از موارد انجام شده تقویت سامانه 124 بود که به صورت شبانه روزی مردم به صورت تلفنی، اینترنتی و اپلیکیشن آپ میتوانند شکایات خود را ثبت کنند.

زارع نیا تصریح کرد: بیشتر شکایاتی که انجام شد مربوط به حمل و نقل بود و پس از آن گوجه فرنگی که افزایش قیمت آن به اقتضای فصل و همچنین صادرات آن بود که ارتباطی با گرانی بنزین نداشت.

وی ضمن اشاره به راه اندازی سامانه مدیریت توزیع کالاهای اساسی بازار در سال گذشته( سامانه سمتاب) با بیان اینکه طرح نظارت الکترونیکی بر بازار را به اداره کل ارائه دادیم؛ افزود: در صورت تصویب، این طرح به صورت آزمایشی در شهرستان انجام خواهد شد که هدف آن شفاف سازی و تسریع در بهبود عملکرد سیستم بازرسی و نظارت است.

در ادامه معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته، خواهان نظارت بیشتر بر بازار و تامین کالاهای اساسی و پیگیری درخواست های مردم شد.

فلاحی افزود: با توجه به شرایط کنونی و محدودیتهای موجود، همه ما در زمینه حل مشکلات و رفع موانع وظایف و راهکارهایی را داریم و لزوم شفاف سازی در امور مبنای فعالیت دستگاه های اجرایی باید باشد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس همچنین تاکید کرد: که ارایه خدمات دولت بصورت ملموس برای مردم صورت پذیرد و اطلاع رسانی گردد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 1.4128513336182
Query time: 0.36646318435669