X
پنجشنبه, ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ۸۸
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
برگزاری جلسه کمیسیون تنظیم بازار شهرستان سرایان

با حضور مدیرکل تعزیرات حکومتی استان انجام شد

برگزاری جلسه کمیسیون تنظیم بازار شهرستان سرایان

جلسه تنظیم بازار شهرستان سرایان با حضور مدیرکل تعزیرات حکومتی استان و فرماندار شهرستان و سایر مسئولین مربوطه در محل فرماندرای تشکیل گردید.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ضمن خیرمقدم به حضار و تشکر از حضور مدیرکل تعزیرات حکومتی در شهرستان در خصوص وضعیت بازار در سال 98 در حوزه های مختلف گزارشی ارائه کرد.

وی در ادامه عنوان نمود: با توجه به احداث مسکن محرومین در شهرستان که باعث رونق بازار و اشتغال در شهرستان می شود، می توان از این فرصت استفاده حداکثری نمود و کمکی به رونق بازار در شهرستان گردد و از طرفی با توجه به حجم بالای احداث واحد مسکونی در سطح شهرستان می بایست بر قیمت مصالح نظارت بیشتری داشت.

در ادامه رئیس صنعت، معدن وتجارت شهرستان ضمن خیرمقدم به اعضا پیرامون نوسانات بازار طی یک ماه گذشته و تغییرات قیمتی و میزان جذب و توزیع کالاهای تنظیم بازار در شش ماهه نخست سال گزارشی ارائه نمود .

اشرفی مدیرکل محترم تعزیرات حکومتی استان نیز توضیحاتی از وضعیت موجود و گزارشی از پرونده های تخلف صنفی و غیرصنفی و قاچاق کالا و سوخت در شهرستان ارائه کرد.

فرماندار شهرستان نیز در این جلسه گفت : با توجه به تحریم ها از بحران عبور کرده و به ثبات رسیدیم لذا گشت های مشترک تقویت شود تا فرصتی به سودجویان داده نشود.

رسولی مقدم همچنین بر نظارت بیشتر بر بازار از سوی اداره تعزیرات حکومتی و حضور پررنگ تر در شهرستان و استقرار نمایندگی تعزیرات حکومتی در شهرستان سرایان تاکید کرد.

در این جلسه مقرر شد تا اتاق اصناف و اتحادیه ها در خصوص جذب کالاهای تنظیم بازار جهت معرفی عاملین جذب پیگیری نموده تا سهمیه شهرستان به طور کامل جذب گردد.

همچنین با توجه به احداث 736 واحد مسکن محرومین مقرر گردید دستگاه های نظارتی ضمن تشدید تیم های بازرسی ، بر کنترل قیمت مصالح ساختمانی کنترل بیشتری داشته و با متخلفین احتمالی برخورد قانونی داشته باشند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 10.457716782888
Query time: 9.6161381403605