X
شنبه, ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۱۳ ۱۰۵
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
بازدید استاندار خراسان جنوبی از معدن مس چاه پلوند شهرستان فردوس

بازدید استاندار خراسان جنوبی از معدن مس چاه پلوند شهرستان فردوس

استاندار خراسان جنوبی در دومین روز از سفر خود به شهرستان فردوس به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، فرماندار فردوس، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و تنی چند از مدیران استانی و شهرستانی از معدن مس چاه پلوند در 60 کیلومتری شهر فردوس بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در حاشیه این بازدید گفت: معدن مس پلوند شرکت احیاء صنایع خراسان یکی از معادن بزرگ و مهم شهرستان فردوس می باشد که از سال 95 شروع به فعالیت کرده و در حال تجهیز و آماده سازی برای استخراج ماده معدنی است.

داود شهرکی افزود: این معدن با سرمایه گذاری حدود 23 میلیارد ریال و استخراج سالانه 87 هزار تن، در حال حاضر برای 10 نفر از مردم محلی منطقه اشتغال مستقیم ایجاد کرده است.

شهرکی تصریح کرد: پیش بینی می شود با گسترش فعالیت معدن در آینده نزدیک علاوه بر افزایش سرمایه گذاری و ذخیره قطعی، زمینه اشتغال مستقیم نیز برای حدود 65 نفر فراهم شود.

وی ادامه داد: هزینه اکتشافی این معدن بیش از 8 میلیارد و 200 میلیون ریال و ذخیره قطعی آن بالغ بر یک میلیون و 300 هزار تن می باشد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خاطر نشان کرد: با راه اندازی واحد کنسانتره و فرآوری جوارمعدن، در بلند مدت نیز برای حدود 250 نفر اشتغال مستقیم ایجاد خواهد شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.6510186195374
Query time: 3.092335542043