X
پنجشنبه, ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۲۱ ۱۰۹
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
اولین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید فردوس در سال 98 برگزار شد

با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی

اولین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید فردوس در سال 98 برگزار شد

اولین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان فردوس در سال 98 با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی و به ریاست فرماندار شهرستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس اولین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان فردوس با حضور فرماندار، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی، روسای ادارات شهرستان و تنی چند از مدیران واحدهای تولیدی در محل فرمانداری فردوس برگزار شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی در این جلسه با اشاره به ضرورت حمایت از واحدهای تولیدی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید از سوی اعضای کارگروه، بر تعامل هر چه بیشتر دستگاههای اجرایی مرتبط با حوزه تولید و بانک ها با واحدهای تولیدی تأکید کرد.

داود شهرکی با بیان اینکه هرکس در هر موقعیتی باید در جهت رفع موانع تولید و افزایش تولید قدم بردارد، اظهار داشت: نام گذاری سال98 بنام سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری باید نقشه راه مسئولان در حمایت از تولیدات داخلی باشد.

وی با بیان اینکه رونق تولید و ایجاد اشتغال به عنوان اولویت اول مجموعه نظام جمهوری اسلامی تعیین شده است افزود: یکی از وظایف کارگروه های تسهیل و رفع موانع تولید جلوگیری از هدر رفت منابع بانکی است و بانک ها می بایست به عنوان نهادهای تامین کننده تسهیلات برای رونق تولید تلاش کنند.

در این جلسه در خصوص مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان بحث و تبادل نظر گردید. همچنین مشکلات 7 طرح و واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد بانک ها و دستگاههای اجرایی همکاری لازم با متقاضیان تسهیلات را داشته باشند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.1807273228963
Query time: 2.3739851315816