X
چهارشنبه, ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۳۳ ۱۴۱
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
اولین جلسه تنظیم بازار شهرستان سرایان برگزار شد

با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی

اولین جلسه تنظیم بازار شهرستان سرایان برگزار شد

اولین جلسه تنظیم بازار شهرستان سرایان در سال 98 با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی و به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی در این جلسه گفت: تاکنون بالغ بر 3 تن و 800 کیلوگرم گوشت گوسفندی، 15 تن و 800 کیلوگرم گوشت گوساله منجمد در شهرستان سرایان جذب و توزیع شده است.

داود شهرکی اظهار کرد: طبق هماهنگی به عمل آمده با اتحادیه مربوطه و با توجه به افزایش عرضه دام زنده، قیمت گوشت گوسفندی مرغوب تازه در استان حداکثر 75 هزار تومان تعیین شده است که در شهرستانها نیز می بایست این سقف قیمتی رعایت شود.

شهرکی ادامه داد: حدود 11 تن و 350 کیلوگرم گوشت مرغ منجمد به منظور تنظیم بازار و تامین نیاز مردم شهرستان و با قیمت مصوب کارگروه تنظیم بازار در سرایان توزیع شده است.

وی با اشاره به تامین شکر به میزان کافی و پیش بینی لازم برای تقاضای مردم در ایام ماه مبارک رمضان گفت: شکر تنظیم بازار به میزان 68 تن و نیز برنج به میزان 49 تن به شهرستان سرایان اختصاص و توزیع شده است و پیش بینی های لازم نیز برای عرضه در ماه های آتی شده است.

شهرکی بیان کرد: در حوزه حمل و نقل نیز بر اساس میزان پیمایش خودروها حدود 30 حلقه لاستیک سنگین و 342 حلقه لاستیک سواری با قیمت مصوب در شهرستان توزیع شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: در تمامی گروه های کالایی در مرکز استان و شهرستان ها هیچ گونه کمبودی وجود ندارد و در صورت احساس نیاز آمادگی به منظور جذب و تامین اقلام اساسی و مورد نیاز وجود دارد.

فرماندار سرایان نیز در این جلسه گفت: تمامی عرضه کنندگان کالا و خدمات مکلف به نصب برچسب قیمت بر روی کالا و تابلو نرخ دستمزد خدمات در محل کسب خود هستند و ناظرین و بازرسین باید نسبت به این امر اهتمام لازم را داشته باشند.

رسولی مقدم با تاکید بر اطلاع رسانی و فرهنگ سازی عمومی مصرف کالا، نقش اتاق اصناف را در تنظیم بازار ضروری برشمرد و افزود: اتاق اصناف با همکاری اتحادیه های صنفی و همراهی مردم به صورت جدی و عملی در قالب یک برنامه مدون و با همکاری بخش های مختلف نقش خود را در شرایط فعلی ایفا کنند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 10.44982735316
Query time: 9.5943032900492