X
  • اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان درمیان
فرم مشاهده خبر
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۳:۱۲ ۹۷
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
برگزاری جلسه کمیسیون نظارت شهرستان درمیان

برگزاری جلسه کمیسیون نظارت شهرستان درمیان

جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی شهرستان درمیان در محل اداره درمیان با حضور اعضای کمیسیون نظارت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی صنعت،معدن و تجارت شهرستان درمیان ششمین جلسه کمیسیون نظارت برسازمانهای صنفی این شهرستان در سالجاری با حضور رئیس اتاق اصناف مرکز استان, رئیس صنعت,معدن و تجارت شهرستان و اعضای کمیسیون نظارت در محل اداره درمیان برگزار گردید.

رضا علیزاده؛ رئیس اتاق اصناف مرکز استان در این جلسه برتشکیل اتحادیه های صنفی در شهرستان جهت تشکیل اتاق اصناف در شهرستان درمیان تاکید کرد .

وی افزود: نمایندگی اتاق اصناف شهرستان نهایت همکاری را با صنعت، معدن و تجارت در برگزاری هرچه بهتر انتخابات اتحادیه های صنفی در شهرستان خواهند داشت.

وی همچنین از اعضای کمیسیون نظارت جهت تلاش در رفع مسائل حوزه اصناف و همکاری و مساعدت با نمایندگی اتاق اصناف این شهرستان تشکر نمود.

در ادامه رئیس صنعت,معدن و تجارت شهرستان درمیان نیز ضمن تشکر از حضور رئیس اتاق اصناف مرکز استان و سایر اعضای کمیسیون در این جلسه ضمن ارائه گزارش وضعیت اصناف در شهرستان به بیان دستور کارجلسه پرداخت و تصویب بودجه پیشنهادی نمایندگی اتاق اصناف شهرستان و افزایش حق عضویت رسته های صنفی از ابتدای سال 98 را از جمله مصوبات این جلسه برشمرد.

بیجاری ضمن تبریک پیشاپیش سال نو, از اعضای کمیسیون نظارت خواست تا در سال آینده نیز در جلسات کمیسیون نظارت شهرستان حضور فعال داشته باشند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 1.4643952051799
Query time: 0.44899638493856