X
دوشنبه, ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۱۶ ۹۳
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
برگزاری سیزدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان فردوس

برگزاری سیزدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان فردوس

سیزدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان فردوس با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و سایر اعضاء در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس،در ابتدای این جلسه مهندس صادقی رئیس اداره صنعت ،معدن وتجارت و دبیر جلسه ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین گفت: تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.

صادقی افزود: بازار نقش مهم و کلیدی در رابطه با تأمین نیاز مردم دارد و در این راه اعضای تنظیم بازار وظیفه سنگینی را بر عهده دارند.

وی با اشاره به ترفند دشمنان برای ضربه زدن به اقتصاد کشور افزود: دشمنان با افزایش قیمت محصولات در تلاش برای فشار بر مردم و دولت هستند و در این راستا با همت داخلی باید این مشکلات را پشت سر بگذاریم.

صادقی اظهار نمود: نباید اجازه دهیم افراد سود جو و فرصت طلب از وضعیت بازار سو استفاده کنند و در این راستا نیاز است اطلاع رسانی لازم به مردم صورت پذیرد.

در این جلسه که با هدف بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی تامین و توزیع اقلام اساسی، اتخاذ تدابیر و کنترل بازار تشکیل شد، بر استمرار فعالیت گشت های سیار با هدف نظارت محسوس بر بازار و برخورد با متخلفین تاکید شد.

در این جلسه دبیر ستاد گزارشی تحلیلی از وضعیت بازار شهرستان خصوصا وضعیت میوه و تره بار و وضعیت توزیع کالاهای تنظیم بازار را ارائه داد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 6.3340199788411
Query time: 5.5860638618469