X
پنجشنبه, ۰۶ دی ۱۳۹۷ ۰۸:۲۵ ۱۲۸
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
توزیع بیش از 190 تن کالاهای اساسی تنظیم بازار در فردوس

توزیع بیش از 190 تن کالاهای اساسی تنظیم بازار در فردوس

دبیر کارگروه تنظیم بازار شهرستان فردوس از توزیع و نظارت بر یکصد و نود هزار و 650 کیلوگرم انواع کالاهای اساسی ویژه تنظیم بازار در این شهرستان در سالجاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان فردوس، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گفت: از ابتداری سال 97 تا کنون 35 تن سیب درختی و پرتقال، 32 تن و 776 کیلوگرم گوشت مرغ منجمد، 26 تن و 275 کیلوگرم گوشت قرمز گوسفندی و گوساله، 30 تن برنج هندی، 30 تن و 600 کیلوگرم برنج تایلندی، 6 تن تخم مرغ و 30 تن روغن نباتی در سطح شهرستان توزیع شده است.

مهدی صادقی افزود: این کالاها در فروشگاه های منتخب عرضه گردیده و در همین راستا 20 واحد صنفی منتخب در زمینه توزیع میوه تنظیم بازار و 16 واحد منتخب در خصوص توزیع گوشت سفید و قرمز، تخم مرغ و برنج تنظیم بازار به مردم عزیز فردوس خدمت رسانی کردند.

صادقی با اشاره وضعیت موجودی و توزیع برخی از این اقلام در شهرستان افزود: توزیع گوشت قرمز، گوشت مرغ و برنج کماکان در سطح فروشگاه های منتخب ادامه دارد.

رئیس اداره صمت و دبیر کارگروه تنظیم بازار فردوس در پایان اظهار نمود: روند توزیع و قیمت های مصوب اعلامی روزانه توسط بازرسان این اداره و اتاق اصناف شهرستان بررسی می شود و شهروندان عزیز در صورت مشاهده هرگونه تخلف از قبیل گرانفروشی، عرضه خارج از شبکه و ... مراتب را به سامانه 124 این اداره اطلاع داده تا سریعا بررسی شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.9314738909403
Query time: 3.1305816968282