X
یکشنبه, ۰۲ دی ۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ ۹۱
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
برگزاری دوازدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان فردوس

برگزاری دوازدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان فردوس

دوازدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان فردوس با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و سایر اعضاء در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و دبیر کارگروه تنظیم بازار فردوس گفت: در آستانه شب یلدا طرح نظارتی بازرسی ویژه شب یلدا بصورت گشت مشترک از کالاهای مرسوم (میوه ,شیرینی ,آجیل و خشکبار و...) با هدف جلوگیری از افزایش قیمت ها ونظارت بر بازارو جلوگیری از فعالیت سودجویان با همکاری سایر دستگاه‌های نظارتی از تاریخ 25/9/97 لغایت 1/10/97 در شهرستان اجرا می‌شود.

مهدی صادقی تصریح کرد: با توجه به در پیش بودن شب یلدا و شلوغی بازار آجیل و میوه تمامی فروشگاه‌های عرضه میوه و تره‌بار،خشکبار و قنادی مورد بازرسی قرار می‌گیرند.

صادقی افزود: با توجه به نبود میدان میوه و تره بار و مراکز عرضه مستقیم در این شهرستان و لزوم کنترل بازار میوه و تره بار ایجاد مرکز عرضه مستقیم میوه و تره بار در این شهرستان ضروری شهرداری فردوس و اتاق اصناف باید در این زمینه ورود و موضوع را به صورت جدی پیگیری نمایند.

وی در پایان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت بازار و قیمت ها در سطح شهرستان اظهار داشت: شهروندان عزیز می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف در سطح واحدهای صنفی با شماره تلفن ۱۲۴ تماس حاصل تا در اسرع وقت به گزارش دریافتی رسیدگی شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 5.3531193733215
Query time: 4.518002986908