X
دوشنبه, ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۳۲ ۱۰۷
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
مانور اطفای حریق در کارخانه سیمان باقران برگزار شد

با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان

مانور اطفای حریق در کارخانه سیمان باقران برگزار شد

مانور اطفای حریق به مناسبت گرامیداشت هفته پدافندغیرعامل و با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی در کارخانه سیمان باقران شهرستان درمیان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی صنعت,معدن و تجارت درمیان، این مانور با حضور سرپرست اداره حراست سازمان و با همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان و سایردستگاه های اجرایی شهرستان برگزار گردید.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی در این مانور با اشاره به اینکه حوزه صنعت ومعدن یکی از منابع و شریانهای حیاتی کشور است بر افزایش ضریب دفاعی،امنیتی، ایمنی در به کارگیری تمهیدات لازم برای مصون سازی زیرساختهای حیاتی تاکید کرد و پایدارسازی زیرساختهای حساس و کاهش آسیب پذیری این حوزه را امری اجتناب ناپذیر خواند.

محمدهادی اشراقی در این راستا به نقش بی بدیل وزارت صنعت , معدن و تجارت به عنوان متولی اصلی بسیاری از حوزه های صنعتی، اقتصادی ، فنی و فناوری کشور اشاره و لزوم تشدید انجام اقدامات پدافند غیرعامل را در تمامی سطوح عملکردی ضروری دانست.

اشراقی با بیان اینکه توجه به امر پدافند غیرعامل و مصونیت بخشی در این حوزه گامی موثر در تحقق چشم انداز می باشد تاکید کرد: فرهنگ سازی و آموزش عمومی در زمینه به کارگیری اصول و ضوابط پدافند غیرعامل در واحدهای صنعتی و معدنی بسیار ضروری است.

معاون معین شهرستان درمیان در ادامه بر رعایت اصول و ضوابط پدافند غیر عامل از قبیل انتخاب عرصه ایمن، اختفا، استتار و ایمن سازی توسط واحدهای صنعتی و معدنی و تجاری با هدف تداوم فعالیتهای زیربنایی و تامین نیازهای حیاتی مردم و افزایش ضریب آمادگی تاکید نمود.

بر پایه این گزارش، اشراقی در ادامه دیداری با همکاران اداره درمیان داشت که در آن بر همکاری و هم افزایی هر چه بیشتر اداره صنعت ، معدن و تجارت درمیان با واحدهای صنعتی و معدنی و تجاری تاکید کرد.

علی محمد بیجاری، رئیس صنعت, معدن و تجارت درمیان نیز از ضمن تشکر و قدردانی از معاون معین درمیان به جهت حضور در شهرستان و بررسی و پیگیری مسائل اداری و حوزه پدافندغیرعامل گفت: با پیگیری مستمر و در اجرای اهداف پدافند غیرعامل اکثریت واحدهای نانوایی سطح شهرستان به سیستم دوگانه سوز مجهز شدند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 16.932414690653
Query time: 16.003969510396