X
پنجشنبه, ۰۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۳۲ ۱۵۷
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
کارگروه تنظیم بازار شهرستان بشرویه برگزار شد

با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی

کارگروه تنظیم بازار شهرستان بشرویه برگزار شد

کارگروه تنظیم بازار شهرستان بشرویه با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی، مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری، فرماندار شهرستان و سایر اعضای کارگروه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی در این جلسه با اشاره به اینکه شرایط بازار به حالت عادی برگشته است گفت: خرید بیش از نیاز و هدفمند مردم از یک کالای خاص، در مواردی تامین برخی کالاها در کشور را دچار مشکل کرد که با برنامه ریزی دولت و همراهی مردم در حال حاضر هیچ گونه مشکلی در تامین اقلام مورد نیاز وجود ندارد.

داود شهرکی، ادامه داد: دشمن هم با حرکتی هدایت شده از خارج درصدد فشار بیشتر بر مردم بود و جامعه را با تحریک روانی به سمت خرید غیر ضرور و بیش از نیاز سوق داد.

شهرکی با اشاره به تامین گوشت قرمز تنظیم بازار استان تصریح کرد: بیش از 80 تن گوشت قرمز در استان تامین شد که برای اولین بار توانستیم بخش قابل توجهی از نیاز هیات‌های مذهبی را تامین کنیم و توزیع مردمی هم در استان صورت گرفت.

وی با اشاره به کنترل قیمت مرغ در بازار استان افزود: خراسان جنوبی جزء 5 استانی بود که در این ایام خاص پائین‌ترین قیمت گوشت مرغ را در کشور داشت و علاوه بر تامین گوشت استان، نیاز برخی استان های همجوار را نیز تا حدودی تامین کرد.

وی به وضعیت تامین و توزیع انواع لاستیک در استان اشاره و اظهار کرد: در حال حاضر در تامین و توزیع لاستیک سبک هیچ گونه مشکلی وجود ندارد و در خصوص لاستیک سنگین و نیمه سنگین نیز تا شهریور ماه 2000 حلقه و در مجموع تاکنون حدود 5000 حلقه سهمیه دریافت شده است.

وی با اشاره به جذب روغن خوراکی به میزان کافی به منظور تامین بازار استان گفت: با توجه به جذب سهمیه 500 تنی روغن خوراکی، به هر میزان که در بشرویه روغن خوراکی مورد نیاز و استفاده خواهد بود به این شهرستان تخصیص داده خواهد شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.5063974062602
Query time: 2.683896223704