X
شنبه, ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۵۸ ۱۱۷
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
دوره آموزشی مدیریت مواجهه با عوامل زیان آور و بیماری های شغلی در خراسان جنوبی برگزار می شود

دوره آموزشی مدیریت مواجهه با عوامل زیان آور و بیماری های شغلی در خراسان جنوبی برگزار می شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: دوره آموزشی مدیریت مواجهه با عوامل زیان آور و بیماری های شغلی توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت با همکاری دفتر امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی وزارت و مشارکت ایمیدرو برگزار می شود.

داود شهرکی افزود: این دوره با توجه به ضرورت شناسایی و ارزیابی عوامل آسیب رسان به سلامت و همچنین پیشگیری زودهنگام از رخداد بیماری های شغلی به منظور ارتقاء وضعیت بهداشت معادن و در راستای ارتقای سطح علمی و آشنایی مسئولین (HSEE) در 20 و 21 شهریور ماه جاری در محل ساختمان مرکزی سازمان صنعت،معدن و تجارت واقع در خیابان شهید مطهری برگزارمی گردد.

شهرکی از بهره برداران معدنی خواست با عنایت به ضرورت و اهمیت دوره، همراه با مسئول فنی و کارشناسان حوزه ایمنی و بهداشت (HSEE) در این دوره شرکت نمایید.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: دوره آموزشی یاد شده رایگان می باشد و برای شرکت کنندگان در گواهینامه معتبر از سوی وزارت متبوع صادر میگردد.

شایان ذکر است؛ متقاضیان شرکت در دوره مذکور می توانند تا 18 شهریور ماه جاری جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 32227444 الی 6 داخلی 103 یا 126 حوزه (HSEE) تماس حاصل نمایند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.2919166882833
Query time: 3.4648561477661