X
شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۴۰ ۱۳۴
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
شناسایی و کشف 3 انبار لوازم خانگی و سیستم های گرمایشی در بیرجند

شناسایی و کشف 3 انبار لوازم خانگی و سیستم های گرمایشی در بیرجند

سرپرست معاونت بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از شناسایی 3 انبار جدید کالا در بیرجند خبر داد و گفت: در راستای شناسایی انبارهای فاقد کد شناسه، بازرسی از یک واحد انبار کالا در منزلی مسکونی بر اساس ضوابط صورت گرفت که پس از بررسی های لازم تعدادی سیستم گرمایشی و حرارتی شناسایی و کشف شد.

علی تهوری با اشاره به اینکه این شناسایی بر اساس گزارش مردمی ثبت شده در سامانه ستاد خبری 124 سازمان صورت گرفته است افزود: در همین ارتباط پرونده تخلف عدم اعلام موجودی کالا به ارزش دو میلیارد و 346 میلیون و 850 هزار ریال تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

تهوری ادامه داد: همچنین تیم دیگر بازرسی با همراهی نیروی انتظامی موفق به شناسایی و کشف دو انبار لوازم خانگی شامل یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، و ... شد که پرونده تخلف عدم اعلام موجودی کالا برای فرد متخلف به ارزش چهار میلیارد و 16 میلیون ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

وی تاکید کرد: کلیه افراد حقیقی، حقوقی، عمده فروشان و شرکت های پخش که اقدام به خرید، نگهداری و فروش کالا در حجم عمده می نمایند موظفند ضمن اعلام مکان انبار و اخذ کد از این معاونت بازرسی نسبت به تکمیل فرم های مربوطه و اعلام موجودی کالای خود اقدام نمایند.

تهوری تصریح کرد: در صورت عدم اعلام مکان انبار و موجودی کالا در انبار موضوع تخلف از مصادیق عدم اعلام موجودی یا احتکار کالا بوده که بر اساس قوانین مربوطه با متخلفان برخورد جدی و قاطع خواهد شد.

سرپرست معاونت بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه انبار و نگهداری و جابه جایی کالای مشکوک، مراتب را به تلفن 124 اعلام کنند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 5.5042533874512
Query time: 4.7291080156962