X
سه شنبه, ۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۴:۱۷ ۱۸۵
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
جواز تاسیس 2‌ واحد در ناحیه صنعتی درمیان صادر شد

جواز تاسیس 2‌ واحد در ناحیه صنعتی درمیان صادر شد

مسئول نمایندگی صنعت، معدن و تجارت درمیان گفت: برای نخستین بار جواز تاسیس 2 واحد تولیدی در ناحیه صنعتی این شهرستان صادر شد.

محمدعلی بیجاری افزود: زمینه فعالیت یک واحد صنعتی بسته بندی مواد غذایی به ویژه محصولات بومی از جمله زرشک در این منطقه فراهم شده است،'زیرساخت ها از جمله برق، آب و راه دسترسی از سال 1389 در ناحیه صنعتی شهرستان درمیان فراهم شده ولی تاکنون کسی برای سرمایه گذاری در این ناحیه اقدام نکرده است.'
مسئول نمایندگی صنعت، معدن و تجارت درمیان بیان کرد: زمین مورد نیاز برای احداث این واحد صنعتی به مساحت بیش از 2 هزار و 600 متر مربع به سرمایه گذار واگذار شده و در صورت بهره‌برداری برای 15 نفر اشتغالزایی خواهد شد.
وی گفت: جواز تاسیس یک واحد صنعتی یخچال سازی هم در این ناحیه صادر شده است و سرمایه گذار برای احداث این واحد درخواست سه هزار متر مربع زمین کرده که درخواست وی در شرکت شهرکهای صنعتی استان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
بیجاری ادامه داد: این سرمایه گذاران که بومی شهرستان هستند برای احداث واحدهای صنعتی به بانک ها برای دریافت تسهیلات معرفی خواهند شد.
ناحیه صنعتی درمیان به مساحت 30 هکتار قابلیت اجرای حداقل 60 طرح صنعتی را دارد.
شهرستان درمیان با وسعت پنج هزار و 797 کیلومتر مربع از شمال به شهرستان قاینات از جنوب به شهرستان سربیشه و از غرب به شهرستان بیرجند و شرق به طول 70 کیلومتر با افغانستان مرز مشترک دارد./منبع: خبرگزاری ایرنا

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.6126392682393
Query time: 2.5602385203044