X
دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۳۵ ۲۳۸
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
دوره آموزشی مدیریت بحران ویژه اصناف شهرستان درمیان برگزار شد

با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان

دوره آموزشی مدیریت بحران ویژه اصناف شهرستان درمیان برگزار شد

دوره آموزشی مدیریت بحران با حضور معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ویژه اصناف شهرستان درمیان در محل نمایندگی اتاق اصناف برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صنعت،معدن وتجارت درمیان، معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در این دوره آموزشی به ضرورت آمادگی فردی اصناف در برابر زلزله و راههای پیشگیری از خطرات احتمالی آن اشاره و بر ضرورت کاهش آسیب های فردی و اجتماعی آن تاکید کرد.

هادی اشراقی گفت: این دوره آموزشی جهت 44 نفر از اصناف شهرستان با هدف رشد و ارتقای دانش و معلومات آنان و در راستای کاهش آسیب‌های فردی، اخلاقی و ترویج فرهنگ کسب‌وکار حلال در شهرستان برگزار گردید.

معاون معین درمیان در ادامه با اشاره به شعار سالجاری بر حمایت از تولید ملی ، کالای ایرانی ، کارگرایرانی و شرف ایرانی در جهت رسیدن به سربلندی ایران اسلامی تاکید کرد و خواستار مشارکت فعال اصناف شهرستان در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت جهت تامین کالاهای مورد نیاز دستگاههای اجرایی شهرستان شد.

وی در ادامه با همراهی مسئول نمایندگی صنعت،معدن و تجارت درمیان از کارخانه قند قهستان بازدید و از نزدیک مسائل و مشکلات آن را بررسی کرد .

اشراقی همچنین دیداری با مسئول و پرسنل نمایندگی درمیان و کارکنان نمایندگی اتاق اصناف شهرستان داشت که در آن بر همکاری و هم افزایی هر چه بیشتر اتاق و نمایندگی صنعت و معدن درمیان تاکید کرد.

مسئول نمایندگی درمیان نیز از معاون معین درمیان به جهت حضور در شهرستان و بررسی مسائل و مشکلات و پیگیری امورات اداری تشکر کرد و ضمن ارائه عملکرد این نمایندگی در سال گذشته به بیان مسائل و مشکلات موجود پرداخت.

علی محمد بیجاری گفت: نظارت بر بازار کالا و خدمات در ماه مبارک رمضان با هدف تنظیم بازار و نظارت بر عملکرد واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی در سطح شهرستان تشدید می شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.162678082784
Query time: 2.5058255195618