X
پنجشنبه, ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۵۱ ۱۸۰
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
نمایشگاه ضیافت در بیرجند گشایش می‌‌یابد

در آستانه ماه مبارک رمضان

نمایشگاه ضیافت در بیرجند گشایش می‌‌یابد

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی گفت: نمایشگاه ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان در بیرجند از ۲۳ اردیبهشت ماه گشایش پیدا می‌کند و تا ۲۸ اردیبهشت ماه جاری نیز ادامه دارد.


الیاس جویبان اظهار داشت: نمایشگاه ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان از 23 اردیبهشت ماه گشایش پیدا کرده و تا 28 اردیبهشت ماه جاری نیز ادامه دارد.

وی گفت: در این نمایشگاه کالاها و اقلام اساسی تنظیم بازار مانند برنج، شکر، گوشت قرمز، گوشت مرغ، گوشت گرم، گوشت منجمد، حبوبات و خرما توزیع می‌شود.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در این نمایشگاه اکثر واحدهای تولیدی مستقر در استان حضور دارند، افزود: کالاهای مورد نظر در بیش از 50 غرفه عرضه می‌شود اما احتمال افزایش غرفه‌ها نیز وجود دارد.

جویبان با بیان اینکه در نمایشگاه ضیافت امسال 10 غرفه تنظیم بازار نیز برپا می‌شود، تصریح کرد: کالاهای تنظیم بازار با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار عرضه خواهد شد.

وی ادامه داد: اقلام و کالاهای مختلف در نمایشگاه با 10 تا 15 درصد تخفیف ارائه می‌شود و امسال عمده فروشان استان در نمایشگاه حضور خواهند داشت.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه از ساعت 17 تا 22 به منظور تامین اقلام اساسی مردم در نمایشگاه بین‌المللی بیرجند دایر خواهد بود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.2181566556295
Query time: 2.4553437232971