X
یکشنبه, ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۲۰ ۱۵۲
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان 97 در خراسان جنوبی

اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان 97 در خراسان جنوبی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از آغاز طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان از 22 اردیبهشت لغایت 23 خرداد ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی، داود شهرکی گفت: در آستانه فرا رسیدن ایام ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضای مردم برای انواع مواد غذایی به ویژه اقلام لبنی، پروتئینی، میوه وسبزیجات، انواع خرما و شیرینی های مرسوم این ماه (زولبیا و بامیه) طرح نظارتی ماه مبارک رمضان اجرا می شود.

وی اظهار کرد: این طرح نظارتی با توجه به نیاز مردم با هدف تنظیم بازار و تشدید نظارت بر عملکرد واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی، رسیدگی سریع و دقیق به شکایت ها و گزارش های مردمی و برخورد با تخلفات احتمالی در سطح استان برگزار می شود.

شهرکی ادامه داد: ایجاد آرامش در بازار در ماه مبارک رمضان، ایجاد زمینه مناسب برای تامین مایحتاج عمومی، پایش مستمر بازار و برنامه ریزی برای نظارت بر تامین و توزیع به موقع اقلام پر مصرف و کالاهای اساسی نظیر گوشت مرغ،گوشت قرمز، تخم مرغ، خرما، لبنیات، برنج، روغن، شکر، زولبیا و بامیه، سبزیجات و ... از دیگر اهداف اجرای این طرح است.

وی خاطر نشان کرد: در طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان، ۴۲ بازرس و 406 ناظر افتخاری در خراسان جنوبی بازار و واحدهای عرضه کننده کالاهای پر مصرف و اساسی مردم را رصد می کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی تاکید کرد: تمامی شهروندان و هم استانی ها می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی، کم فروشی، تقلب، عدم درج قیمت و... مراتب را به ستادخبری 124 این سازمان و ادارات شهرستانی منعکس نمایند تا در اولین فرصت موضوع پیگیری گردد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.7151940663656
Query time: 2.8862694104513