X
یکشنبه, ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ۱۷۸
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
بازدید معاون استاندار از شرکت معدنی سور اوجین عقیق

در آستانه روز جهانی کار و کارگر انجام شد

بازدید معاون استاندار از شرکت معدنی سور اوجین عقیق

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس، معاونت امور معادن و صنایع معدنی سازمان و رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان طبس و دیگر مسئولین ادارات شهرستان از شرکت معدنی سوار جین عقیق در آستانه روز جهانی کار و کارگر بازدید و با کارگران و پرسنل این واحد صنعتی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان طبس، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس، معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان و رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان و دیگر مسئولین ادارات شهرستان از شرکت معدنی سور اوجین عقیق در آستانه روز جهانی کار و کارگر بازدید کردند.

دیدار کردند.

در ادامه این بازدید، مسئولین ضمن دیدار با کارگران و پرسنل این واحد صنعتی با اهدای گل به کارگران شرکت معدنی و صنعتی سوراوجین عقیق از تلاش و زحمات آنها تشکر و قدردانی کردند.

شایان ذکر است؛ شرکت سوراوجین عقیق دارای 4پروانه بهره برداری معدنی با ذخیره بیش از دو میلیون وهشتصد هزار تن و همچنین دو واحد فرآوری مواد معدنی به ظرفیت 40 هزار تن با سرمایه گزاری35میلیارد ریال می باشد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 5.4411153793335
Query time: 4.639148235321